gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Küçük Ağa" Emir Berke Zincidi Sünnet Oldu! İşte Fotoğrafları!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

emir berke zincidi, küçük ağa, küçük ağa emir berke

Sevgili melekler, rol aldığı Küçük Ağa dizisinde sünnteçiden kaçan Emir Berke Zincidi geçtiğimiz gün özel bir hastanede sünnet oldu. Küçük oyuncu Instagram hesabından fotoğrafını takipçileriyle paylaşarak, 'sünnet bitti' notunu düştü...

emir-berke.jpg

"Küçük Ağa" Emir Berke Zincidi Sünnet Oldu! İşte Fotoğrafları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Küçük Osman'ı (Emir Berke Zincidi) İlk Ödülünü Aldı

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Küçük Osman'ı (Emir Berke Zincidi) İlk Ödülünü Aldı

emir berke zincidi ödül töreni emir berke zincidi ödül töreni video videosu küçük osman Ekranların en sevilen küçük yıldızı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Osman'ı Emir Berke Zincidi ilk ödülünü almış...Hayırlı olsun diyor ve haberin detaylarına geçiyorum kızlar... Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi oyuncularından "Osman" karakterini canlandıran ve performansıyla göz dolduran Emir...
  2. Pascal Nouma Sünnet Olmuş

Pascal Nouma Sünnet Olmuş

Pascal Nouma, kimdir, resimleri, sünnet oldumu, neden oldu hakkında bilgiler Söylentilere göre Pascal Nouma sünnet olmuş kızlar...Nekadar doğru bilinmez...Geçelim şimdi haberin detaylarına Bekir Saçar, Pascal Nouma ile ilgili değişik bir anısını paylaştı. '2 Sayfa' programına konuk olan Bekir Saçar, Pascal Nouma 'nın Bebek'te kalabalık bir barın ortasında pantolonunu indirip sünnet...
  3. Pascal'dan açıklama: sünnet oldum!

Pascal'dan açıklama: sünnet oldum!

pascal nouma, pascal sünnet oldu, sünnet haberleri hakkında detaylı bilgi alalım. Bu aylarda sünnet olduğu haberleri ortaya atılan Pascal Nouma kesin bir açıklama yaparak oğlu ile kendisinin sünnet olduğunu açıkladı melekler :) Şarkıcı Kenan Uçkan'ın yeni albümü 'Her Dilde Aşk'ın Scotch Bar'daki tanıtım partisine katılan Pascal Nouma, sünnet olduğuyla ilgili çıkan haberlere açıklık...
  4. Küçük Ağa Oyuncusu Emir Berke Zincidi Kimdir?

Küçük Ağa Oyuncusu Emir Berke Zincidi Kimdir?

küçük ağa mehmetcan kimdir, emir berke zincidi kimdir, emir berke zincidi kaç yaşında Kanal D ekranlarının ailece ezvkle seyredilen sevilen dizisi "Küçük Ağa" gün geçtikçe izleyici tarafından olumlu şekil de not almaya devam ediyor. Daha önce "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisin de küçük Osman karakterini canlandıran Emir Berke Zincidi, "Küçük Ağa" dizisin de ise...
  5. Küçük Ağa Dizisi Hamiyet Kimdir?

Küçük Ağa Dizisi Hamiyet Kimdir?

özlem türay biyografi, küçük ağa hamiyet kimdir, küçük ağa hamiyet resimleri, küçük ağa dizi oyuncuları Geçtiğimiz günlerde Küçük Ağa dizisine katılan Özlem Türay dizi karakter ismi ile Hamiyet hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için kendisinin kısa biyografi bilgilerini melekler mekanı olarak sizler için paylaşıyoruz. 11 Eylül 1981 doğumlu olan Özlem Türay İzmir’de dünyaya gelmiştir....

Sayfayı Paylaş