gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Küçük Ağa Mehmetcan Ölecek mi?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

küçük ağa dizi oyuncuları, küçük ağa mehmetcan öldümü, mehmetcan öldümü Kanal d ekranlarının ailece izlenen sevilen dizisi"Küçük Ağa" son bölümün de hayranlarını bir hayli üzdü.
    Son sahne de annesi ile birlikte araba da giderken birden fenalaşan ve burnundan kan gelen Mehmetcan'a noldu? İzleyici büyük bir merakla yeni bölüm de Mehmetcan'a neler olacağını bekliyor.
    Benim düşüncelerim şu yönde; Mehmetcan büyük bir olasılıkla lösemi olabilir ve ilik nakli gerekebilir. Bununla ilgili de kardeş gerekiyor. Tam olarak bilemiyorum ama Ali ve Başak bir bebek bekliyor ve doğacak kardeşlerinden ilik nakli olabilir eğer aynı anne ve baba dan olmak zorunlu ise de bu sefer iş Sinem ve Ali'ye düşüyor.
    İleriki bölümlerin de acaba Ali ve Sinem arasın da bu tür bir yakınlaşma olabilir mi? Mehmetcan'a neler oldu? Mehmetcan lösemi mi oldu? Bunların hepsini haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm de hep birlikte öğrenmemiz mümkün olacak.
    mehmetcan.jpg

Son düzenleme: 4 Haziran 2014
  2. güççük ağa

güççük ağa Forum Okuru

Vallahi iki senaryo var sizinde belirttiğiniz gibi, 1- Mehmetcan kesinlikle lösemi bi kere, aynı anne babadan çocukla ilik nakli yapılacak ise Ali ile Sinem terrar bu olaydan dolayı birleşecek, yada birleşmeden yeni bir çocuk yapacaklar.
    2- Bu durumda avukat kadın yani Ali'nin evleneceği Başak, ondan ayrılıp çocuğu aldıracak, ya da lösemi ile ilgili Başak'ın karnındaki bebek çare olacak ise doğuracak :)

Karışık yahu ama tam güzel yerde bitti merakla bekliyorum vallahi.

Küçük Ağa Mehmetcan Ölecek mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu bebek ağlarsa ölecek

bu bebek ağlarsa ölecek

Bilim insanları ağlamayı, insan vücudunun üzüntü ve stres altında salgıladığı kimyasallardan kurtulması olarak tanımlasa da minik Tiana için durum pek de öyle değil. Çünkü çok nadir bir hastalığa tutulan iki yaşındaki kız, ağlarsa ölecek. İngitere’de yaşayan Tianna Lewis, Refleks Anoksik Nöbetler (RAS) adı verilen bir hastalıkla boğuşuyor. Bu hastalık, hastanın heyacanlandığında,...
  2. Küçük Sırların Aslan Cem'i  Mehmetcan Mincioğlu Resimleri

Küçük Sırların Aslan Cem'i Mehmetcan Mincioğlu Resimleri

aslan cem küçük sırlar aslan cem küçük sırlar arslan Yakışıklı oyuncumuzu daha önceden İki Aile dizisinden hatırlıyoruz.Orda da asi bir müzisyeni canlandıran oyuncumuz bu dizide Su'nun eroinman abisi rolünde karşımıza çıkıyor...
  3. Nigar Kalfa Ölecek mi?

Nigar Kalfa Ölecek mi?

nigar kalfa ölecek mi nigar kalfa hayatı nın hayatı kimdir nigar kalfa,kimdir,hayatı,ölecekmi,kiminle evlenecek gibi sorularınızın yanıtları bu yazımızda... Muhteşem yüzyıl dizisinin 11 Mayıs akşamı izlenen bölümünde Mahidevran Sultan'ın yardımcısı Gülşah Nigar kalfanın başına birşey geçirerek boğmaya çalışıyor.Merakla beklenen yeni bölümün henüz fragmanı çıkmadı ama şimdiden dizinin...
  4. Valide Sultan Ölecek mi ?

Valide Sultan Ölecek mi ?

Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan’ı Nebahat Çehre Ölüyor Valide Sultan Nebahat Çehre Muhteşem Yüzyıl'dan Ayrılıyormu Sevgili melekler , fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan’ı Nebahat Çehre, sezon finalinde diziden ayrılacağını açıkladı. Ayrıntılar şöyle; ''Yedi senedir durmaksızın çalışıyorum. O nedenle yeni proje tekliflerini geri çevirmeye başladım. Üç dört ay tatil yapacağım.''...

Sayfayı Paylaş