gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Küçük Ağa Sezon Finalin de Çalan Şarkının Sözleri

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

küçük ağa sezon finalin de çalan şarkı, küçük ağa sezon finalinde çalan şarkıyı kim söylüyor, yonca lodi aşk ateşten gömlekse sözleri Kanal d ekranlarının ilgi ve sevgiyle izlenen dizisi"Küçük Ağa" 1 Temmuz 2014 akşamı sezon finali yaptı. Dizinin yayınlanan sezon finali oldukça duygusal sahneler içeriyordu ve nihayet seyircinin beklediği mutlu bir sonla dizi sezon finali yaparak ekranlara veda etti.
    Sezon finalin de çalan bir şarkı varki birçok kişi belkide ilk kez dinleyip duyduğu bu şarkıyı kimin söylediğini ve şarkının sözleri ile birlikte ismini çok merak etti... Melekler Mekanı olarak sizlere hemen bilgi verelim;
    Küçük Ağa sezon finali şarkısını ünlü sanatçı Yonca Lodi seslendiriyor. Şarkının ismi ise "Aşk Ateşten Gömlekse"
    Şarkı sözleri ise şöyle;

Küçük-Ağa.gif

Küçük Ağa Sezon Finali Şarkısı

Eylül’ün sarı saçları
    Ekim’in inatçı hüznü
    Kasım yağmurlarında
    Öptüm mahzun yüzünü
    Kapın hep bana Aralık
    Her Ocak’ta sevdan tüter
    Şubat akşamlarında
    Gülüşlerin bana yeter
    Sebebi oldun bende içimdeki sevincin
    Aşk ateşten gömlekse yerim senin için
    Dünya durdukça, nefes aldıkça
    Ölüm bile seni benden almasın
    Ben aşkın gücüne inanıyorsam
    Sen bu şarkının adı olmalısın.
    Mart’ın camları buğulu
    Nisan’ın yüzünde bahar
    Gözlerin sanki bir Mayıs
    Benim sevdam dağlar kadar
    Haziran’ın başı döner
    İki gözüm iki Temmuz
    Ağustos’a selam çakar
    Beni cayır cayır yakar
    Sebebi oldun bende içimdeki sevincin
    Aşk ateşten gömlekse yerim senin için
    Dünya durdukça, nefes aldıkça
    Ölüm bile seni benden almasın
    Ben aşkın gücüne inanıyorsam
    Sen bu şarkının adı olmalısın

Küçük Ağa Sezon Finalin de Çalan Şarkının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri için yazıyorum size

Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri için yazıyorum size

Selam arkadaşlar hepinize keyifli ve iyi günler diliyorum ve sizden bir ricada bulunuyorum Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri neydi yazarsanız çok sevinirim.
  2. Kuzey Güney Sezon Finalinde Çalan Şarkı hangisiydi

Kuzey Güney Sezon Finalinde Çalan Şarkı hangisiydi

Arkadaşlar dün akşam Kuzey Güney dizisinin Sezon Finalinde ki Çalan Şarkı hangi şarkıydı sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
  3. Kuzey Güney Dizisinin Sezon Finalinde Çalan Şarkı ve Sözleri

Kuzey Güney Dizisinin Sezon Finalinde Çalan Şarkı ve Sözleri

Kuzey Güney Dizisi Sezon Finalinde çalan Haydar Haydar şarkısı Kuzey Güney Haydar Haydar şarkı sözü Merakla takip edilen Kuzey Güney dizisi de diğer diziler gibi sezon finalini yaptı melekler :) Sezon finalinde ki en ilgi çekici sahne de hiç şüphesiz Ali'nin ölürken gösterildiği sahneydi. Bu yazımızda Kuzey Güney dizisi sezon finalinde çalan Haydar Haydar şarkısı sözlerini sizlerle...
  4. Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü istiyorum

Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü istiyorum

Selam arkadaşlar dün gece Suskunlar dizisi Sezon Finali yaptı ve dün gece ki Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü neydi ben o sözleri biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Küçük Ağa Sezon Finali Kıyafet Modelleri

Küçük Ağa Sezon Finali Kıyafet Modelleri

küçük ağa dizi oyuncu kıyafetleri, küçük ağa kıyafetleri, küçük ağa sinemin kıyafetleri Kanal d ekranlarının ailece izlenen esvilen dizisi"Küçük Ağa" 1 Temmuz 2014 tarihin de sezon finali yaptı. Bizim de çoluk çocuk ailece merakla izlediğimiz sezon finali mutlu sonla noktalandı. Genel de sezon finallerin de kafalar da birçok soru işareti bırakarak yapan dizi yapımcıları Küçük Ağa...

Sayfayı Paylaş