gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Küçük Ağa Yeni Sezon Eylül İlk Fragman

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

küçük ağa ne zaman başlıyor, küçük ağa son bölüm fragmanı, küçük ağa yeni bölüm fragmanı, küçük ağa yeni sezon fragman Kanal d ekranlarının ailece izlenen sevilen dizisi Küçük Ağa, yaz tatiline güzel bir sonla diziye ara vermişti. Son bölüm de hatırlayacağınız gibi Ali ve Sinem barışmış ve Mehmetcan ise lösemi hastalığından doğan kızkardeşinin ilik nakli sayesin de kurtulmuştu. Sanırım dizi eğer kafalar da bazı sorularla yaz tatiline girmiş olsaydı izleyici büyük bir merakla Eylül ayının gelmesini bekler ve hatta zaman bile geçmezdi.
    Neyse ki güzel bir final yapan Küçük Ağa yakın bir zaman da etkarr ekranlara gelecek ve izleyecisi ile buluşacak.
    Dizinin müdavimleri için bekletmeden yeni bölümün ilk fragmanını sizler için paylaşıyoruz.

Küçük Ağa Yeni Sezon Eylül İlk Fragman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon İlk Fragmanı Buyrun !

Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon İlk Fragmanı Buyrun !

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl yeni fragman muhteşem yüzyıl 3.sezon ilk fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonun bölümleri merakla beklenen reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl 3.sezon ilk fragmanı yayınlandı. Yeni bölümlerde Cansu Dere başta olmak üzere pek çok isme yer veren senaristlerin ilk fragmanda Tuncel Kurtiz'i de kadroya dahil ettikleri görülüyor. İşte 12 Eylül'de başlayacak...
  2. Karadayı Dizisinin Yeni Sezon İlk Fragmanı Burada!

Karadayı Dizisinin Yeni Sezon İlk Fragmanı Burada!

karadayı yeni sezon ilk fragman, karadayı 2.sezon yeni fragman, karadayı dizisi Sevgili melekler, atvnin en sevilen dizilerinden Karadayı, yeni sezon ilk fragmanını yayınladı. 2.sezonun ilk bölümü olan 37.bölüm ile sezona giriş yapacak olan Karadayı dizisinin tanıtım fragmanı yeni bölümlerle ilgili ipuçları da veriyor. Yeni bölüm ilk fragmanında Savcı Turgut’un ağır yaralandığı ve Mahir’in...
  3. Karagül Yeni Sezon İlk Bölüm Tanıtım Fragmanı !

Karagül Yeni Sezon İlk Bölüm Tanıtım Fragmanı !

karagül yeni sezonda neler olacak, karagül yeni sezon tanıtım, karagül 2014-2015 ilk tanıtım fragmanı Sevgili melekler, izlediğim tek televizyon dizisi olan Karagül geçtiğimiz sezon heyecan verici bir şekilde tatile girmişti. Yeni sezonda pek çok beklentide olan dizinin hayran kitlesine hemen söyleyelim, Murat eve geri dönüyor. Herkesin nefretini kazanan Kendal Ağa'nın hapse düşeceği yeni...
  4. Karadayı Yeni Sezon Fragmanı Eylül 2014

Karadayı Yeni Sezon Fragmanı Eylül 2014

karadayı son bölüm, karadayı son bölüm fragmanı, karadayı yeni sezon, karadayı yeni sezon fragmanı ATV ekranlarının sevilen Dizisi "Karadayı" yaz tatiline bomba gibi bir sezon finali ile girmişti. Feride ve Mahir'in düğün hazırlığının yapıldığı son saatlerde Mahir gilin evinin önün de patlayan bomba ve arabanın içinde bulunan kişiler yaz boyunca kafalar da soru işaretleri bıraktı....
  5. Küçük Ağa 25.ci Bölüm Eylül 2014 Fragmanı

Küçük Ağa 25.ci Bölüm Eylül 2014 Fragmanı

küçük ağa son bölüm fragmanı, küçük ağa yeni bölüm fragmanı, küçük ağa yeni sezon fragmanı, küçük ağa son bölümde neler oldu Kanal d ekranlarının ailece izlenen esvilen dizisi "Küçük Ağa" yeni sezona geçtiğimiz hafta başlayarak izleyici ile buluştu. Geçen hafta Bodrum 'da bir otelde tatil çekimleri yapan dizi de peki yeni bölüm de neler olacak. Mehmetcan yine her zamanki gibi...

Sayfayı Paylaş