gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Küçük atacan bebeğinden mesaj var

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

TİŞÖRTLERLERİN ANLAMI VAR

TV8 EKRANLARINDA PINAR’IN GÜNLÜĞÜ PROGRAMINI SUNMAYA BAŞLAYAN PINAR ALTUĞ, SUNUMU VE KONUKLARIYLA İLGİ GÖRÜRKEN, GİYDİĞİ MESAJLI TİŞÖRTLERİYLE DE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR…

Yakında anne olmaya hazırlanan Altuğ, bu defa da “5 month” yazılı tişörtüyle beş aylık hamile olduğu mesajını verdi…Daha önce de yakın arkadaşı Ebru Şallı’nın programına da konuk olan Pınar Altuğ, orada da “bu kış geliyor” anlamına gelen “Coming this winter” yazılı bir tişört giymişti… Minik kızı dünyaya gelene kadar, programı sırasında mesaj taşıyan tişörtleri giymeye devam edeceğini söyleyen başarılı sunucu “evde bunun gibi daha birçok renk renk tişörtüm ve giysim var. Ara ara programım da espiri olsun diye giymeye devam edeceğim” açıklamasını yaptı…

gecce.com

Küçük atacan bebeğinden mesaj var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pınar Altun Yağmur Atacanın Bebeği Su bebek

Pınar Altun Yağmur Atacanın Bebeği Su bebek

pinar altun yağmur atacanın bebeği yağmur atacan bebeği pınar altun pınar altuğ atacanın İŞTE PINAR ALTUĞ-YAĞMUR ATACAN ÇİFTİNİN BEBEĞİ, SU'NUN İLK FOTOĞRAFI. Pınar Altuğ - Yağmur Atacan çifti, önceki gün 2 kilo 970 gram dünyaya gelen bebekleri Su'yla ilk fotoğraflarını sabah çektirdi. Doğum anını da görüntüleyen çift, ünlülerin doğum fotoğrafçısı Şengül Pallı'nın objektifine poz verdi....
  2. Pınar altuğ ve yağmur atacanın bebekleri

Pınar altuğ ve yağmur atacanın bebekleri

yağmur atacanın bebeği pınar altuğ atacanın bebeği pınar altuğ boyu boy kilo boyu ve kilosu KISA BİR SÜRE ÖNCE ANNE OLAN PINAR ALTUĞ EŞİ YAĞMUR ATACAN İLE BİRLİKTE KANAL D'NİN CANLI YAYININDAYDI. Esra Ceyhan'ın programına konuk olan Pınar Altuğ, normal doğum yaptığı için herşeyin daha kolay olduğunu ve çabucak ayaklandığını anlatarak 'Fizik önemli değil boşver, düzeltirim, çocuğum sağlıklı...
  3. Küçük Mesajlar da paylaşın lütfen

Küçük Mesajlar da paylaşın lütfen

Merhaba arkadaşlar sizden değişik hoş ve oldukça yeni sıradışı olan Küçük Mesajlar da paylaşmanızı rica ediyorum ayrıca paylaşımınız için şimdiden çok tşk ediyorum sizlere.
  4. Çok güzel Anlamlı Küçük Mesajlar

Çok güzel Anlamlı Küçük Mesajlar

Kısa Küçük Mesajlar Anlamlı Küçük Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler gün içinde sizlere çok güzel kardeşlik mesajları sunmuştuk. Şimdi ise yine güzel ve anlamı daha da güzel olan küçük sözler içeren anlamlı küçük mesajlar paylaşıyoruz arkadaşlarım. Bizden bu konuda rica da bulunan tüm ziyaretçi arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyor ve sizleri ilgili sözler ile başbaşa bırakıyoruz. Bir...
  5. bebek kesem küçük korkuyorum ...

bebek kesem küçük korkuyorum ...

meraba ... sizlere bi sorum olacak. bugün doktora gittim. 8hafta 2 günlük hamile olduğumu öğrendim. doktorum kesenin biraz küçük olduğunu ve kalp atışının başladığını söyledi. 10 gün sonra tekrar gelmemizi istedi. korkuyorum hepinizin dualarını bekliyorum .:d040:

Sayfayı Paylaş