küçük banyolar için akıllı ve şık çözümler

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

küçük banyolara çözümler buyrun banyosunun küçük olmasından şikayetçi hanımlar sizlere bir çok seçenek sunuyoruz:):)

Kucuk banyolar icin akilli cOzumler

Kucuk metrekareli bir banyo icin yerden tasarruf etmeyi saglayacak; mekani duzene sokacak bircok secenek vardir. Ozellikle dogru bir yerlesim plani ve uygun urun secimleri bu konuda Onemlidir.

Yerden kazandiran ve duzen saglayan puf noktalari, ipuclari, ise yarar cOzumler, cok fonksiyonlu urunler ve mekani daha keyifli hale getirecek Onerilerle kucuk banyonuzda akilli ve buyuk adimlar atabilirsiniz.

Banyonuzu planlamadan Once hangi esya ve Ozellikler kesinlikle gerekli, neden vazgecebilirsiniz buna karar verin. Ornegin alaniniz dar ise: cift lavabo kullanmayin. Duslar her zaman icin kuvetlere gOre yerden tasarruf ettir.

Duvari tamamiyla kaplayan gOmme dolaplar banyoda ihtiyac duyulan malzemeleri gOzlerden uzak bir sekilde saklar. Banyo esyalari, kucuk ya da dar alanlardaki duzenlemelere uygun olarak farkli sekil ve boyutlarda bulunabilir.

Duvara monte edilen havlu panel kucuk bir banyoyu isitmak icin yeterli olacaktir. Acik raf duzeni ve kabinler, kirli camasirlar gibi ortalikta gOrunmesi istenmeyen malzemeleri saklamak icin iyi bir depolama yeri saglar.

Ankastre ya da kOseli lavabo ve tuvaletler zemin alanini artirmanizda yardimci olabilir. Alana gOre sekillendirilen techizatlar da metrekareden tasarruf ettirir.

küçük banyolar için akıllı ve şık çözümler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dekoratif banyolar için yaratıcı öneriler

sabun keseleri dekoratif banyolar küçük keseler romantik banyolar koku keseleri Çekici kokuları, çarpıcı renk ve formlarıyla beğeni toplayan sabunlar banyoların en dekoratif unsurlarından. Siz de dilerseniz kurabiye kalıplarından sabunlara şirin şekiller verebilir, sabun parçalarını küçük keselere yerleştirerek banyonuzun mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. [IMG] Banyoda romantizm...
  2. Küçük Banyolar İçin Kullanım Tüyoları

Dar alanlı banyolarda mükemmel sonuca ulaşabilmek için yapılması gereken, mevcut alanı doğru detaylarla şekillendirmektir. Küçük banyoların belli dezavantajları vardır: Küvet/duş, lavabo ve tuvaletin ayrı donanımları arasında en azından bazı açıklıkların sağlanması gerekir. Mekanın genişliğine bağlı olarak dolap sayıları kısıtlanabilir. Çok daha geniş alanlı banyolarda rahat ve konuksever...
  3. Banyolar için dekorasyon önerileri

Küçük banyolarda mükemmel sonuca ulaşabilmek için yapılması gereken, mevcut alanı doğru detaylarla şekillendirmektir. Küçük banyoların belli dezavantajları vardır: Küvet/duş, lavabo ve tuvaletin ayrı donanımları arasında en azından bazı açıklıkların sağlanması gerekir. Mekanın genişliğine bağlı olarak dolap sayıları kısıtlanabilir. Çok daha geniş alanlı banyolarda rahat ve konuksever bir boyut...
  4. Bu abiyelerle küçük kızınız prensese dönüşsün!İşte küçük kızlar için abiyeler

küçük kızlar için abiyeler küçük abiyeler kücük kiz abiyeleri kız abiyeleri kucuk Küçük kızınızın birer prensese dönmesini istermisiniz? işte bu abiyeler küçük kızlar için .Peri masalını andıran çok şık ve güzel abiyelerle kızlar birer prensese dönüşecek. Eminim küçük kızlarda bu abiye modellere bayılacaklar şimdiden ben bunu istiyorum diyenleri duyar gibiyim:D:D::D Şu süslü cadılara...
  5. Akıllı Öğretmen, Akıllı Çözüm

Aynı evi paylaşan dört üniversite öğrencisi sabahleyin zamanında uyanamayınca derse yetişemeyip matematik sınavını kaçırırlar. Daha sonra dersin hocasına gidip, okula gelirken bindikleri otomobilin lastiği patladığı için sınava yetişemedikleri yalanını uydururlar. Kendileri için ayrı bir sınav yapılmasını da talep ederler. Güngörmüş, tecrübeli öğretmen ‘peki” demiş. ‘Siz sınıfa geçin hemen...
  6. Akıllı sözler akıllı mesajlar

Kısa Akıllı Mesajlar Akıllı Mesajlar Akıllı Sözler "Akıllı mesajlar istiyorum" diye istekte bulunan misafirimiz için ve sizler için bu yazımızda en akıllı kısa olan sözleri ve mesajları paylaşıma açıyoruz Melek'ler:) Gomlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlış gider. Baskalarini avutmakla kendi acilarini unutursun. Birisine seni seviyorum deme firsatini asla...
  7. küçük banyolar için örnek olsun

Küçük banyo çözümleri Küçük banyo dekorasyonu Banyonuz küçükse ve nasıl sığacağınızı bilemiyorsanız küçük banyo dekorasyon örneği size fikir verebilir melekler. Duşkabin modeli şeffaf camlı olması mekana ferah bir görünüm katmış.
  8. Modası Geçse de Meraklıları İçin Pembe Dekorasyonlu Banyolar

Bu konu; pambe dekorasyonlu banyolar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, evet modası çok gerilerde kaldı. Artık banyolar kırmızı, siyah, bej ve gri tonlarında ama çnemli olan sizin ne düşündüğünüz. İlla ki modayı takip etmek değildir amaç. Ruhunuza hitap ediyorsa, sizi yansıtıyorsa güzel olan odur. :) Geçmiş zaman bir ev dekorasyonu görmüştüm ve inanamamıştım. Bir kadın nasıl...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. küçük banyolar için akıllı çözümler

,
  2. banyo için süslü havlu askılıklArı