gebe
  1. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

küçük bi mesele :)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Pasaklı Tanrıça tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar yardım ediyorlar şimdi buraya yazmanıza suan gerek yok ssaolunn Yarın bizim evdeki kişilerden birinin doğum günü ama oda yarın şehşr dışına gidecek ona hediye almam gerekirdi önceden ama unuttum şimdi internet sitelerinden hemen sipariş vermek istiyorum yarına gelmesi için ama ne alacağımı bilemiyorum vede internet sitelerinde heps* bura** da . com diye bir site var süper hızlı gönderi yazıyor 1 güne gelirmiş yetişirmide bilemiyorum :( :( :( ne alayım bi yardım edin kıyafet almak istemiyorum vede havada yağmur var dışarı çıkamam YARDIMM EDİN YAA :(

ARKADAŞLAR YARDIM EDİYORLAR ŞİMDİ BURAYA YAZMANIZA SUAN GEREK YOK SSAOLUNN :kiss:

Son düzenleme: 31 Ekim 2009
küçük bi mesele :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Mesele

Mirkelam - Mesele

ister yakın ister uzak kapkarışık duygular ister uzun ister kısa aşktan yana kaygılar ister büyük ister küçük herkesin içinde ister sarışın ister esmer seç gönlünce (NAKARAT) NE OLMAK YADA OLMAMAK NE ÖLMEK YADA ÖLMEMEK SEVMEK YADA SEVMEMEK İŞTE BÜTÜN MESELE BU ister dursun ister sürsün bu şarkı çok karışık ister uysun ister uymasın duyguma alışık ister evet ister tersi karşılıklı duygular...
  2. Hiç kendinizden küçük bi erkeğe aşık oldunuz mu??

Hiç kendinizden küçük bi erkeğe aşık oldunuz mu??

kendimden küçük bir erkeğe aşık oldum Hiç kendinizden küçük bi erkeğe aşık oldunuz mu?? Ben bi kere oldum.....:dil:
  3. "Bi Küçük Eylül Meselesi" Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısının Sözleri

"Bi Küçük Eylül Meselesi" Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısının Sözleri

kanatlarım var ruhumda şarkısı, bi küçük eylül meselesi şarkı sözleri, kanatlarım var ruhumda şarkısının sözleri Sevgili melekler, Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek'in başrollerinde yer aldığı sinema filmi "Bi Küçük Eylül Meselesi"nin "Kanatlarım Var Ruhumda" şarkısı büyük beğeni topluyor. Biz de merak edenler ve öğrenmek isteyenler için Nil Karaibrahimgil'in bu film...

Sayfayı Paylaş