gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

küçük dokunuşla büyük farklar(kırlentler)

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

2009 model kırtlentler... Koltuklarımızın kanepelerimizin vazgecilmez parcası kırlentler.Tabi aldıgımız koltugun kırlentine ,kumasına baglı kalmak zorunda degilizz rengine uygun olarak kendimizde alıp degiştirebilirizz arkadslarım benden tavsiyee.....çok güzell oluyorr

küçük dokunuşla büyük farklar(kırlentler) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük Kızın Büyük Aşkı

Küçük Kızın Büyük Aşkı

Gec kaldimgec.Anne beni niye uyandirmadinnnnnnn"yataktan bir hamleyle kalkti.Dershane saati gelmistinerdeyse.melek 16 yasinda lise son ögrencisiydi.Yasina göre olgun alimli bir genckiz olup cikmisti.Ama diger kizlar gibi odasini sanatci posterleri suslemiyordu.O hep baskalarindan duydugu aski henuz tadamamisti.arkadaslari daha lise birde erkeklerle dolasmaya baslamislardi.Oysa hep uzak...
  2. Reiki ve Qantum dokunuş arasındaki fark

Reiki ve Qantum dokunuş arasındaki fark

Reiki uygularken sadece niyetinizi yapın, Reiki-2 veya üstü iseniz sembolleri çizin her şey tamamdır. Reiki akmaya başlayacaktır,Siz konuşun yada Tv. seyredin fark etmez. Şifa süreci uzun sürebiliyor. Quantum-Dokunuş uygulamak için beden taraması ve nefes tekniklerini uygulamak gerekiyor.Aynı zamanda odaklanmamız gerektiğinden başka şeylerle ilgilenme olanağımız olmuyor. Bu...
  3. Küçük Salonlara Büyük Dekorasyonlar

Küçük Salonlara Büyük Dekorasyonlar

dekorasyon dekoratif dekoral dekoral aynalar Küçük Salonunuz var ise Bu konumuz tam da sizlere göre melekler :) Ufak tefek hareketlilikle salonlarınızı baştan yaratacak ve size ayaklarınızı uzatıp kahvenizi yudumlamanız kalacak :) salonunuz küçük ama siz şık ve gösterişli olmasını istiyorsanız sizlerle paylaşacağımız bu Dekorasyon modellerini incelemenizi tavsiye ederim melekler :D:D
  4. büyük ve küçük ponpon

büyük ve küçük ponpon

büyük ve küçük ponpon nasıl yapılır
  5. Beyza dan cildinize küçük dokunuşlar

Beyza dan cildinize küçük dokunuşlar

Bütçenize zarar vermeden siz de güzel ve kusursuz bir cilde sahip olmak istermisiniz?Üstelik para harcama dan mutfağınızda bulunan doğal malzemelerle..Mutfakta hazırlanan doğal kozmetikler ile deriye, saçlara ve tırnaklara hiçbir zarar vermeden bakım yapabilirsiniz.Özellikle 30 lu yaşlar ve üstündeki hanımlar maskeleri mutlaka tereddütsüz deneyin ;) Beyzanın güzellik sırları adlı konumuzu da...

Sayfayı Paylaş