gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Küçük emrahtan tüm meleklere tavsiye

Konu, 'Komik Resimler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Küçük emrahtan tüm meleklere tavsiye
    ayyy yazık Küçük Emraha :zuha:

3. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Küçük emrahtan tüm meleklere tavsiye

:zuha::zuha:

Küçük emrahtan tüm meleklere tavsiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük Emrah tahtını kime devretsin__??

Küçük Emrah tahtını kime devretsin__??

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tüm Meleklerime

Tüm Meleklerime

Kızımın rahatsızlığı dolayısıyle meleklerimin ilgi alaka ve dualarına sonsuz ihtiyacımız vardı.tüm meleklerimle gurur duyuyorum sağolsunlar var olsunlar hiçbirisini eksik etmediler bu maneviyattan.kızım ve ben tüm meleklerimize kocaman ama kocaman bir teşekkürür borç biliriz.Allah hepinizden razı olsun ve karşınıza çıkarsın... iyili varsınız iyiki yolumuz bu siteye düşmüş iyiki sizleri...
  3. tüm meleklere....

tüm meleklere....

sevgili melekler hepinizi çok seviyorum sizin üzerinize forumdaş tanımıyorum.hepinizi tek geçerim bu alemde.(başlığa uygun oldu ama doğruluk payıda var)
  4. Emrah küçük Kaldı

Emrah küçük Kaldı

emrahın oğlu emrah oglu emrah ve oğlu emrahın oglu küçük Eee boynuz kulağı geçer demişler değil mi.Maşallah Emrah o kadar tantana çıkardı ama şimdi oğluyla tam bir baba-oğul olmuşlar... Önce kabullenmediği fakat daha sonra yapılan DNA testi ve yıllarca süren dava sonrasında babalığı kabul eden Emrah'ın oğlu Tayfun babasını hem cüssede, hem de boyda geçti.. Oğlu ile Ortakent Scala...

Sayfayı Paylaş