gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Küçük erkeklerininiz için kazak modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Küçük erkeklerininiz için kazak modelleri
    ay ben bu modellerin hem küçüğünü hem büyükler için olanlarından çok yaptım misli bakma şimdi tembel olduğuma :)

Küçük erkeklerininiz için kazak modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkekler için kazak modelleri!!!

erkekler için kazak modelleri!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. erkek bebekler için kazak modelleri

erkek bebekler için kazak modelleri

erkek bebek kazakları erkek çocuk kazak modelleri bebek kazak modelleri örnekleri çocuk örnekleri
  3. erkek çocukları için kazak modeli

erkek çocukları için kazak modeli

erkek çocuk kazak modelleri erkek çocuğu kazak modelleri çoçuk modeli çocuk örnekleri kazakları
  4. Erkek çocukları için  çok güzel kazak modeli

Erkek çocukları için çok güzel kazak modeli

Küçük yakışıklı oğlunuz bu kış üşümesin:) Çok hoş çocuğunuz için bir kışlık kazak modeli eğer elinizden örgü işi geliyorsa bence bu modeli kaçırmayın ve oğlunuza tam kış gelmeden örün hanımlar:tik: Modelin yapılışına gelince hemen tarifi veriyorum: ÖN-ARKA: 86 ilmek başlanacak, ilmekler 2 düz 2 ters olarak dizilip 10 sıra lastik örülecek. Lastik üzerinde yanlardan ! ilmek içerden l’er ilmek...

Sayfayı Paylaş