gebe
?

Küçük Ev Aletleri Alırken Tercih Ettiğiniz Markalar?

1. Moulinex

5,9%
  2. Bosch

11,8%
  3. Arzum

29,4%
  4. Beko

5,9%
  5. Tefal

47,1%
  6. Siemens

5,9%
  7. Philips

23,5%
  8. Simtel

oy sayısı 0
    0,0%
  9. Kenwood

oy sayısı 0
    0,0%
  10. Diğer (belirtiniz)

11,8%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Küçük Ev Aletlerinde Tercihiniz?

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

en iyi küçük ev aletleri markası küçük ev aletlerinde en iyi marka aletleri Melekler, küçük ev aletleri alırken tercihiniz hangi yönde oluyor? Özellikle beğendiğiniz bir marka var mı? Yoksa her bir küçük ev aleti farklı da olabilir diyenlerden misiniz?
    Ankette birden fazla oy kullanabilirsiniz.

Son düzenleme: 15 Aralık 2007
  2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Küçük Ev Aletlerinde Tercihiniz?
    Benim Annem en iyi marka tefaldir der herzaman, benim ceyizimede tefal koyuyor:)

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Küçük Ev Aletlerinde Tercihiniz?

Tefal, Siemens ve Philips tercih ettiğim markalar arasında... Evde de onlardan var. Arada Arçelik-Beko olanlar da var tabi.

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Benim Annem en iyi marka tefaldir der herzaman, benim ceyizimede tefal koyuyor:

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    tefal simens :D:D

6. emuhande

emuhande Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    King'in porselen çay demlik setini kullanıyorum. Kettler olarak kullanma özelliği de var, bu özelliğini düşünememiştim ama duble iyi oldu :) Birde ilk kez Türkiye'de çayı istenilen sıcaklıkta tutabiliyormuş, gerçektende mutfağa gidip gelmelerim azaldı :)

Ekli Dosyalar:

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

blendır setim braun elektrikli çay makinası kullanıyorum o da korkmaz

8. Zeynep Cıngıllı

Zeynep Cıngıllı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim için hep en sevdiğim Philips olmuştur. Annemden kalma bir alışkanlık olsa gerek:)

Küçük Ev Aletlerinde Tercihiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hanimlarin Tercihi Iş Adresim=evim

Hanimlarin Tercihi Iş Adresim=evim

Günümüz dünyasında birçok insan işini evden yapmayı tercih ediyor. Evinde kendine ait bir çalışma odasında, bilgisayar, telefon ve faks sayesinde trafikte saatlerce vakit kaybetmiyor, çocuklarına ve evine daha fazla vakit ayırıyor, daha huzurlu ve sıcak bir ortamda " home office" adı altında yeni projeler hayata kazandırıyor. Tabii bunun içinde seçtiğiniz iş konusunda da şanslı...
  2. Küçük Ev Aletleri Çeşitleri

Küçük Ev Aletleri Çeşitleri

evde lazer epilasyon makinası Küçük ev aletleri çeşitleri : Buz Makinesi Çay Makinesi Yoğurt Makinesi Dilimleme Makinesi Dondurma Makinesi Dvd Kayıt Makinesi Ekmek Kızartma Makinesi Ekmek Yapma Makinesi El Kurutma Makinesi Epilasyon Makinesi Espresso Makinesi Kahve Makinesi Kıyma Makinesi Meyve Sıkma Makinesi Saç Kesme Makinesi Saç Kurutma Makinesi Telefon...
  3. gunluk ev aletlerimiz

gunluk ev aletlerimiz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Küçük ev aletlerinde alışmadık ötesi

Küçük ev aletlerinde alışmadık ötesi

Küçük ev aletlerinde alışmadık ötesi Tost yapmak bu kadar zevkli olmadı Tost makinenizin kapağını kaldırdığınızda herşey için çok geç olabilir! Bunun için bir çözüm geliştirilmiş, tostu pişerken izlemek. Resimde görünen "geleceğin tost makinesi" henüz konsept aşamasında. Evde "gerçek" pizza keyfi Hazır pizzzaları mikrodalgada ısıtmak kesinlikle yapay bir tat bırakır. Bu...
  5. Küçük Ev Aletleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Küçük Ev Aletleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

küçük ev aletleri, küçük ev aletleri nasıl seçilir, küçük ev aleti seçimi Sevgili melekler, mutfaklarımızda sık sık kullandığımız küçük ev aletleri elimiz ayağımızdır. Yemek yaparken ve mutfakta çalışırken bize büyük kolaylık sağlayıp, zaman kazandıran küçük ev aletlerini seçerken de bazı noktalara dikkat etmemiz gerekir. Fiyatı ve teknik özellikleri dışında bakın küçük ev aletlerini...

Sayfayı Paylaş