gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

küçük gelinler

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: küçük gelinler

çok şirinler emeğine sağlık

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

emeğine sağlık esenam çok güzeller

4. prudentgirl

prudentgirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

süperler :):):):)

5. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gelin budur değilmi....:)

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

anamm süper emeğine sağlıkk:26:

7. ßlut€ng€l

ßlut€ng€l Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok tatlılar ya ellerine sağlık..

küçük gelinler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinlere çiçekler

gelinlere çiçekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. KÜÇÜĞÜM....

KÜÇÜĞÜM....

:cry:Aynı sokakta oturuyorduk. Adı esrarengiz. Herkes onun hakkında farklı şeyler söylerdi, Hepsi nedensiz, hepsi sebepsiz. Kirli sakalları vardı, kahverengi gözlüğü, kumraldı... Ben nefret ederdim ama mahallenin bütün kızları ona hayrandı... Birgün onunla yolda karşılaştık. Çok güzel bir yüzü vardı. O an kalbimi söküp atasım geldi, Çünkü deli gönlüm o an onun aşkıyla alevlendi Artık uyumak...
  3. Şirin gelinlere

Şirin gelinlere

Düğününde şirinmi şirin bir genç kız edasında ve etkileyici güzellikte olmak için bu gelinlik ve saçınıza resimdeki gibi bir çiçekle aynı etkiyi yaratmanız mümkün tam bir kıpır genç (kız)gelin.:D
  4. Gelinlere papuçlar..

Gelinlere papuçlar..

Gelin adayları, genç kızlar, mekanın gülleri... Gelin ayakkabılarının tamamı beyaz renkli ve süslü, şeffaf ayakkabı modelleri. yüksek topuklu ayakkabılar, inci süslemeli ayakkabı modelleri, platform topuklu ayakkabı çeşitleri,taşlı ayakkabı modelleri gibi daha sayamadığımız bir çok ayakkabı modelleri sizler için derledip topladım hazırladım:) ilk ayakkabımız ben ayrıca bu pozuda çok...
  5. Gelinlere tavsiyeler!!!

Gelinlere tavsiyeler!!!

gelinlere tavsiyeler Heyyyyy,en evleniyorum!!!Diyen meleklerim bakın kulağınıza küpe olacak öğütlerimiz var!Düğününüzde her şeyin kusursuz olmasını istersiniz değil mi?Hadi o zaman bunun için neler yapmalıyız öğrenelim. Gelinlere tavsiyeler • Gelinliğinizle beraber kullanacağınız gelinlik aksesuarlarını önceden belirleyip siparişinizi verin. • Gelinlik provalarınızda oturma, yürüme hatta...

Sayfayı Paylaş