gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

küçük google

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

küçük google :laugh::laugh:[​IMG]
    dogru erkegi bekleyen kadın :laugh::laugh:

önceden soba arkasına kıvrılan kediler artık peteklerde

kardan adamın cenazesi:laugh::laugh:

küçük google konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KÜÇÜĞÜM....

KÜÇÜĞÜM....

:cry:Aynı sokakta oturuyorduk. Adı esrarengiz. Herkes onun hakkında farklı şeyler söylerdi, Hepsi nedensiz, hepsi sebepsiz. Kirli sakalları vardı, kahverengi gözlüğü, kumraldı... Ben nefret ederdim ama mahallenin bütün kızları ona hayrandı... Birgün onunla yolda karşılaştık. Çok güzel bir yüzü vardı. O an kalbimi söküp atasım geldi, Çünkü deli gönlüm o an onun aşkıyla alevlendi Artık uyumak...
  2. Emo Google

Emo Google

arkada$Lar ßu Linkte emo googLe var Emo Google @ SearchEmo.com $aka maka değiL gerçek eğer anasayfanız googLe nokta com değiLde emogoogLe.com oLmasını istiyorsanız yapmanız gereken tek $ey araçLar-seçenekLer-konum boşLuğuna ßu Linki yazmak ßiLmeyenLEr için söyLedim koLay qeLsin
  3. Google Aramaları

Google Aramaları

Arkadaslar bu verecegm bilgiler basit ama çok kullanışlıdır. Belki de çogunu biliyorsunuz ama ben yine de bilmiyenler vardır diye veriyorum arama yaparken, arayacağımız şey bir kelimeden fazlaysa " " işaretini kullanın. bunu yaptığınız takdirde hepsini birlikte alacaktır. örneğin; mail bombası yazdığınızda mail ve bombası kelimelerini arar. Fakat "mail bombası"...
  4. Kücük Google ....

Kücük Google ....

Ilacli googleden sonra, artik kücük google'de cikmis Meleklerim :D:D:D:D buyrun :D Küçük Google | Emrah | Küçük Emrah | KüçükEmrah | Aciların Çocuğu | Emrah Fun#
  5. Google Evlendiriyor!..

Google Evlendiriyor!..

google, evlendiriyor, evlilik hizmeti, hizmetleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Google ın elini atmadığı bir bu vardı,bunu da yaptı.Google bu uygulamasını ,evlenmek üzere olanlara destek vermek üzere,"Size bu önemli gününüzde yardımcı olmak için her şeyi düşündük" diye duyurdu. Bu adreste, düğün arifesinde çiftlere planlarını,...

Sayfayı Paylaş