Küçük İskender'den Sözler | Melekler Mekanı FORUM - 30 Eylül 2016

Küçük İskender'den Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    küçük iskender sözleri küçük iskender sözleri aşk sözler aşk iskenderin
    Gidiyorsun işte! Bir kenti terkediyorsun. Belki de sonsuza kadar sonsuzluk neyse ne halta yararsa sonsuza kadar terkediyorsun belki de. Kaybolan farlara stop lambalarına şöyle seslenmek geliyor içimden:

KOTU YOLA DUSMUS GECELERDEN GELIYORUM
    KUSURA BAKMA GOZLERIM BIRAZ KIRLI.

**Oysa birbirimize aynı mezara gömülmüş iki ceset nedenli yakın ve onlara nedenli mecbur olsak bile Ağlama! Ne yazık elele tutuşamaz ki yanyana yatan ölüler ve tutuşmaz ki alevi ayrılığın.

**Ben kanıma kırmızı rengi veren kişiyi kaybettim.

**Çelişkili kuvvete dönen yapışkan bir ölü var
    korkulan otobanın ortasında viraj yaratan.
    bir dedektif hissiyle yaklaşırken dünyaya ay
    toprak tutarken elini cetvelle çizilmiş suyun
    gözlerini düşürmüş bir genç kız gibi mağrur
    ve diken diken; arabanın bagajında bir ölü var
    direksiyondaki cesetle hayatı tartışan...

**Sağlaması yapılmış bir çarpım gibiyiz sevişmelerden sonra:
    İkimizden biri sıfır olsa diğeri ise istediği büyüklükte bir sayı; farketmeyecek sonuç = sıfır.

**İnsan inandığı şeyler uğruna muhteşem hatalar da yapabilir. Kızmamalısın...

**IQ’ lar eşit olmadıkça insanlar eşit değildir

**Bu gece sana uğramayı düşünmüyorum.
    Saadet diyorsun çünkü.
    Saadet: Bir kilide sokulan anahtar.
    Ya açarsın ya da kapatırsın.

Sana söz hayat!! Bundan sonra kimseyi göz çukurlarıma ekip büyümesi için gözyaşı dökmeyeceğim...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    Böyle linkli konuları lütfen açmayalım. Konu yok birşey yok lütfen dikkat ediniz.

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

**“sevgilim!
    sana eşim diyemem!
    eşim demek benzerim demektir.
    ben bana benzeyen birini sevemem

Küçük İskender'den Sözler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İskender'in Lahiti

iskender lahiti nerededir iskender lahiti Zaman: İÖ 4. yüzyıl Mekân: İskenderiye, Mısır Jul Sezar... Ölümün gençliğinde vurduğu ve böylece mağlup bu dünyanın intikamını aldığı o deli ama şanlı serüvenci, Büyük İskender'in cesedini taşıyan kayadan yontma lahde acele bir ziyarette bulundu. LUCANUS, İS 1. YÜZYIL İskender, İÖ 323 yılında Babil'de öldüğünde hiç kuşkusuz cesedinin Aegai'de...
  2. İskender'in arabası

iskenderin arabası Şaka gibi melekler Kurtlar Vadisi'nin Büyük İskender'i altındaki arabayla gazetecileri şoke etti.... 'İSKENDER'İN ŞAŞIRTAN ARABASI 'KURTLAR VADİSİ'NİN İSKENDER'İ, MÜTEVAZİ ARABASIYLA MEGA MAGAZİN'E YAKALANDI. Geçtiğimiz hafta kendisinden 25 yaş küçük olan ve 'Kurtlar Vadisi' dizisinde kızını oynayan rol arkadaşı İpek Karapınar'la dudak dudağa yakalanan Musa Uzunlar, bu...
  3. Küçük Sözler

Küçük Sözler arıyorum ben hem yeni olsun küçük olmasına rağmen anlamı kocaman büsbüyük olsun hemde küçük olsun :)
  4. Birbirinden Küçük Güzel Sözler

Küçük Sözler Kısa, Küçük Güzel Sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden küçük sözler isteyen misafirlerimiz için birbireinden güzel küçük sözleri paylaşıma açıyoruz ve böylesine güzel sözler isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Küçük Sevgiler büyük aşkları büyük aşklar ise destanları yazar.. Yarınımı bekliyorum seninle küçük sevgiler büyüttüm senin...
  5. Küçük İskender Kimdir?

28 Mayıs 1964’te İstanbul’da doğdu. Kabataş Erkek Lisesi’ni bitirdi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde beş yıl okuduktan sonra ayrıldı. Bir süre de İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde öğrenim gördü. 1985 yılından itibaren çeşitli edebiyatdergilerinde şiir ve yazıları yayımlanmaya başladı. İlk ve uzun şiirleri Adam Sanat Dergisi’nin hemen her sayısında yer aldı. Temalarında alışılagelmişin...

Sayfayı Paylaş