gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

küçük kız avatarları

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

küçük kız avatarları gerçek kız avatarları küçük avatar avatarlar
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

küçük kız avatarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avatarım çok küçük oluyor..

avatarı ekliyorum ama çok küçük çıkıyor..pcdeki resimden yükledim çok küçük oluyor..ımageshhack dede olmadı..yada beceremedim..yardım edinn:(birde vip melek olacaksın demeyin ühüüüüüüüüüü
  2. Yaramaz Küçük Kız

Yaramaz Küçük Kız

yaramaz kız şiiri Ey benim güzel karanlığım,yeşilliğim,aydınlığım.. Ey benim kor ateşim,yangın yerim,sabırsızım... Gözlerinde oturan küçük kızın küçük elleri Sapanıyla mı vurdu yüreğine acımadan.. Aslında bir artniyeti yoktu belki de Bir teşekkür edecekti sadece bahçenden toplayıp Verdiğin eriklere.... Bilmezdin ki sen etekleri hüzün dolu o kızın Bilmezdin ki üstü başı görünmez yamalardan.....
  3. Küçük Kızın Büyük Aşkı

Küçük Kızın Büyük Aşkı

Gec kaldimgec.Anne beni niye uyandirmadinnnnnnn"yataktan bir hamleyle kalkti.Dershane saati gelmistinerdeyse.melek 16 yasinda lise son ögrencisiydi.Yasina göre olgun alimli bir genckiz olup cikmisti.Ama diger kizlar gibi odasini sanatci posterleri suslemiyordu.O hep baskalarindan duydugu aski henuz tadamamisti.arkadaslari daha lise birde erkeklerle dolasmaya baslamislardi.Oysa hep uzak...
  4. | Küçük AvatarLar |çok şekerLer (:

| Küçük AvatarLar |çok şekerLer (:

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Küçük kızın babasına duası

Küçük kızın babasına duası

küçük kızın babasına mektubu Mailime gelen bir yazı beni çok güldürdü.Küçük bir kız babasının bilgisayar da bir çok kadınla konuştuğu anlamış olmalı ki ona çok güzel bir dua eder:DKıyamam ben ona ya:D -"Tanrim, Lütfen babamin bilgisayarindaki tum fakir hanimefendilere elbise yolla, Amin !." :piha::piha:

Sayfayı Paylaş