gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

küçük kızım beni çok yoruyo

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Melekler benim ufaklık bu yıl okula başladı ödevlerini yaparken ve bişey isterken sürekli ağlıyo ne yapıcam nasıl davranıcam şaşırdım bu konuda bana akıl verirmisiniz

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    oyyy narr senin kızında 1. sınıf demii ay benim kızdaa başladı okulaa akşam saat 5 den gec 10 a kadar ders yapıyoruzz dersleri çok ilgisi dağılıyor hemennn sürekli hadi kızım hadi kızım diyorumm yoruluyor haliyleee ama yetişmiyo derslerii valla bende helak oldumm sanki okula ben başladım hahaha
    ona ödevlerini sevdirerek yaptırr ödüllendirr işte de bu sayfadaki yazıyı yaz sana bişe verecem sevdiği bişey olsunn ödüllendirr zamanla alışır kızma onaa üsteleme

ben kızımı biraz üsteledim çocuk aynı yerde takılıp durduu hiç üsteleme dediğim gidi sevdiği şeylerle ödüllendir onuu çikolata gibi şeylerlee

sanada banada kolay gelee:S

ceylanımm bunu beğendi.
  3. NMCİK

NMCİK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    nar canım bak seninle bir şey deniyacağiz kızının istediği ve senin vermeyi onaylamadığın birşeyde ağlamaya başladığı anda bundan sonra ağlayarak istediği hiç birşeyi kendisine vermiyeceğini söyle ve ağlamadan isteyene kadar seninle konuşmuyorum diyerek onu odasına gönder ve düşünmesi için ve sakinleşmesi için zaman tanıdığını söyle ve bütün bunları yaparken eğilerek onunla göz temasına geç ilk deneme ve sonraki bir kaç denemede hemen başarılı olmamız imkansız ama değişim yavaş yavaş seninde gözünden kaçmayacak ve şunu untma çok kararlı olmalısın saatlercede ağlasa da ağlayarak bir şeyi elde edemeyeceğini anlaması lazım anlaştık mı diğer adımları mutlaka paylaşalım ve sakın bunu yaparken bağırarak değil büyük bir insanı uyarıyormuş gibi yap ve sabırlı ol

ceylanımm ve CeMoŞ bunu beğendi.
küçük kızım beni çok yoruyo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uçurumun kenarındaki küçük kızım...

uçurumun kenarındaki küçük kızım...

Anneme dönüyorum;yorgun yüzündeki masmavi gözlerine bakarak; "Burdan atlasam canım acır mı anne?" diyorum... "Olmaz.." diyor."Ben yanındayken sana birşey olmaz,izin vermem!" Şimdi yine uçurumun kenarındayım... Bu sefer yalnız.. Annemin yüzündeki yorgunluğu miras edinip kendime; uzun uzun bakıyorum uçuruma.. "SusuyoruM!" Hayallerim geliyor...
  2. hayattt beni neden yoruyosun

hayattt beni neden yoruyosun

* Sabah jimnastigimizi yapmak için "Çalistir" komutuna tiklamak yetse... * Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek... * "EKLE/KALDIR"a girerek görmek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar hayatimizdan çikarabilsek... *...
  3. Gömün bugün beni yüreğimdeki küçük kızın gözbebeklerine...!

Gömün bugün beni yüreğimdeki küçük kızın gözbebeklerine...!

Gömün bugün beni yüreğimdeki küçük kızın gözbebeklerine...! Yüreğime gömün beni bugün... Yoruldum sivri çakıl taşlarına benzer aşkların üzerinde yürümekten... Dalgaların kıyıya vurup, savurup koynuna aldığı ince bir kum tanesi olmak istiyorum... Ve boğulmak kendi mavilerimde... Deniz yıldızının beş kolundan bir tanesi bile saramadı beni... Oysa ince sızılara da, keskin acılara da...
  4. Küçük Kız ve Topu

Küçük Kız ve Topu

dua etmek, önemi, dua ne demektir, kabul olurmu , dua etmek hakkında hikayeler burada Sizlerde dua etmeyı denediniz mi en sıkıntılı anlarınız da ? Belki hemen gercekleşmez ama o duaların sevabı bile yeter bizlere... Deniz kenarına oturmuş, gözlerini ilerdeki bir noktaya dikmişti. Belki de bir saattir öylece duruyordu. Onun bu hali, alışveriş için balıkçı sandallarının kıyıya...

Sayfayı Paylaş