gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Küçük Kızın Armağanı

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Küçük Kızın Armağanı Adam 3 yaşındaki kızını, pahalı bir hediyelik kaplama kağıdını ziyan ettiği için azarlamıştı. Küçük kız, koskoca bir paket altın yaldızlı kağıdı bir kutuyu eğri büğrü sarmak için kullanmıştı...

Bayram sabahı küçük kız paketi getirip "Bu senin babacığım" dediğinde üzüldü, acaba gereğinden fazla mi tepki göstermişti kızına... Bir gece önce yaptığından utandı...

Ne var ki paketi açınca yeniden öfkelendi. Kutunun içi boştu... Kızına gene bağırdı:

- Birisine bir hediye verdiğinde, kutunun içinde bir şey olması lazım. Bunu da mı bilmiyorsun?!

Küçük kız gözlerinde yaşlarla babasına baktı:

- O kutu boş değil ki baba, dedi. "İçini öpücüklerimle doldurmuştum"

Adam öyle fena oldu ki... Koştu... Kızına sarıldı... Beraberce ağladılar.

Adam o altın kutuyu ömrünün sonuna kadar yatağının baş ucunda sakladı. Ne zaman keyfi kaçsa, ne zaman morali bozulsa, ne zaman kendini kötü hissetse, kutuya koşar, içinden minik kızının sevgi ile doldurduğu hayali öpücüklerinden birini çıkarırdı.

alıntı

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Küçük Kızın Armağanı
    Beraberce ağladılar,,,, bende agladim ...

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Küçük Kızın Armağanı

çok güzel süper emeğine sağlık canım yüreğine sağlık..her şey gönlünce olsun..

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

canım çok güzell..emeğine sağlıık tatlımm..

5. SEDNA

SEDNA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adam o altın kutuyu ömrünün sonuna kadar yatağının baş ucunda sakladı. Ne zaman keyfi kaçsa, ne zaman morali bozulsa, ne zaman kendini kötü hissetse, kutuya koşar, içinden minik kızının sevgi ile doldurduğu hayali öpücüklerinden birini çıkarırdı.

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

cokk güzel bayıldım
    tskler paylasım için

7. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yüreğine sağlık cok gusel paylaşım :)

8. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    çok duygulandım emeğine sağlık

Küçük Kızın Armağanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Armağan

Armağan

Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine yorulur. Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine...
  2. Yaramaz Küçük Kız

Yaramaz Küçük Kız

yaramaz kız şiiri Ey benim güzel karanlığım,yeşilliğim,aydınlığım.. Ey benim kor ateşim,yangın yerim,sabırsızım... Gözlerinde oturan küçük kızın küçük elleri Sapanıyla mı vurdu yüreğine acımadan.. Aslında bir artniyeti yoktu belki de Bir teşekkür edecekti sadece bahçenden toplayıp Verdiğin eriklere.... Bilmezdin ki sen etekleri hüzün dolu o kızın Bilmezdin ki üstü başı görünmez yamalardan.....
  3. Başörtülü küçük kızlar

Başörtülü küçük kızlar

başörtülü kızlar , başörtülü küçük kızlar, başörtülü minik kızlar
  4. Küçük Kızın Büyük Aşkı

Küçük Kızın Büyük Aşkı

Gec kaldimgec.Anne beni niye uyandirmadinnnnnnn"yataktan bir hamleyle kalkti.Dershane saati gelmistinerdeyse.melek 16 yasinda lise son ögrencisiydi.Yasina göre olgun alimli bir genckiz olup cikmisti.Ama diger kizlar gibi odasini sanatci posterleri suslemiyordu.O hep baskalarindan duydugu aski henuz tadamamisti.arkadaslari daha lise birde erkeklerle dolasmaya baslamislardi.Oysa hep uzak...
  5. Küçük kızın babasına duası

Küçük kızın babasına duası

küçük kızın babasına mektubu Mailime gelen bir yazı beni çok güldürdü.Küçük bir kız babasının bilgisayar da bir çok kadınla konuştuğu anlamış olmalı ki ona çok güzel bir dua eder:DKıyamam ben ona ya:D -"Tanrim, Lütfen babamin bilgisayarindaki tum fakir hanimefendilere elbise yolla, Amin !." :piha::piha:

Sayfayı Paylaş