gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Küçük kızlar için abiye saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

küçük kız saç modelleri küçük kızlar için saç modelleri küçükler için abiye çocuk kız çocuk abiye Sizler kadar onlarında süslenmeye o özel günlerde gecelerde etrafta son derece şık görünmeye hakları var yani:D
    Evet küçük minik kızlardan bahsediyorum hele ki zamane kızlarınnın hemen hemen hepsinin havasından süsünden yanına varılmıyor:D

Kızı olan anneler çok daha iyi bilirler ki yeri geliyor annelerinin giydiğini süslenmesini bile kıskanan kızlar var buna ben yeri geliyor çevremde şahit oluyorum

Bazen annesinin makyaj malzemeleriyle kendine makyaj yapmaya çalışan mı ararsınız topuklu o kocaman terlik ayakkabıları giyip etrafta tıkır tıkır yürüyenmi ararsınız ahh şu minik süsüne düşkün kızlar ahh:D

İşte şimdi onların süsüne süs katacak güzelliklerine güzelik şirinliklerine şirinlik saç modellerini paylaşmak istiyorum .Özellikle özel günlerde bu saç modelleriyle onların görüntülerine bambaşka bir hava katabilirsiniz ve dünyalar onların olur zaten onlar dünden razı değilmi süslenip havalı süslü püslü görünmeye:D

İşte küçük kızlar için abiye saç modelleri buyrun:tik:

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

Küçük kızlar için abiye saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük kızlar için abiye ve gelinlik modelleri

Küçük kızlar için abiye ve gelinlik modelleri

bebek gelinlik modelleri küçük kızlar için gelinlik küçük kız gelinlikleri kız modelleri bebek gelinlikleri Yaz ayları düğün,nişan,sünnet aylarının ön çok yapıldığı sezon olduğundan dolayı eğer çok yakınınızın bu tür özel bir günü varsa ve sizde küçük kızınıza abiye yada gelinlik giydirmeyi düşünüyorsanız bu birbirinden şık ve şirin modellere bir göz atın derim=)
  2. Kız çocuklarına abiye saç modelleri burada!

Kız çocuklarına abiye saç modelleri burada!

Bu konu; kız çocuklarına abiye saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Biz kadınlar yaşımız ne olursa olsun süslenmeyi ve güzel olmayı severiz. Bakın küçük bir bebek bile pırıltılı ayakkabıyı tutuyor ve ileride nasıl bir kokoş olacağının sinyallerini veriyor :D:D Kız çocukları içinde birbirinden güzel abiye kıyafetleri tasarlanmış ve bu kız çocuğu abiye modellerine uygun saç modellerini...
  3. Küçük Kızlara Şahane Saç Modelleri 2014

Küçük Kızlara Şahane Saç Modelleri 2014

saç modelleri saç modelleri yapımı Sevgili melekler, kız çocukları ne kadar süslü olur kız anneleri bilirler. Annelerini taklit etmekten hoşlanan küçük kızlar, elbetteki doğum günü, nişan, düğün gibi özel gün ve gecelerde tepeden tırnağa özel olmak isterler. En çok istedikleri şeylerden biri de saçlarına değişik formlar verdirmektir. Anneler de bu konuda genelde fazla alternatif olmadığından...
  4. küçük kızlar için saç modelleri arıyorum

küçük kızlar için saç modelleri arıyorum

selam hanımlar oldukça süslü bir kızım var omuzlarından aşağı dökülen saçlara sahip onun için farklı çocuk saç modelleri arıyorum çüknkü kendisi süslü saç modellerine bayılıyor bana fikir olabilecek prenseslere layık saç modelleri paylaşırsanız sevinirim
  5. 5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar. Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için...

Sayfayı Paylaş