gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

küçük kızlar için moda

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

küçük abiyeler kücüklere göre abiyeler küçük kızlara göre gelinlikler küçüklere gelinlikler küçükler için

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: küçük kızlar için moda

sarısına bıttım emegıne sağlık

küçük kızlar için moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öldürmeyin içimdeki küçük kızı ne olur....

Öldürmeyin içimdeki küçük kızı ne olur....

. Oysa pembe panjurlu bir ev düşlerdim ikimize...Biliyordum,çok yoğundun,hayat çok yoğundu zaten.Benim küçük düşlerim zaten senin yoğun hayatında söz konusu bile olamazdı. Öyle ya sen ... yaşında sorumlulukları büyük olan koca bir adamdın, ben ise ... yaşında halen başında kavak yelleri esen bir kız çocuğu.. Seni özledim derdim.Sen hep yoğun olurdun..Hayatında hep o iki saatlik...
  2. Anneleri için varda kızları için moda yokmu? kızlara giysi modelleri

Anneleri için varda kızları için moda yokmu? kızlara giysi modelleri

12 yaşındaki kızlar için saç modelleri 13 yaşındaki kızlar için saç modelleri alıntı
  3. Küçük kızlar için abiye saç modelleri

Küçük kızlar için abiye saç modelleri

küçük kız saç modelleri küçük kızlar için saç modelleri küçükler için abiye çocuk kız çocuk abiye Sizler kadar onlarında süslenmeye o özel günlerde gecelerde etrafta son derece şık görünmeye hakları var yani:D Evet küçük minik kızlardan bahsediyorum hele ki zamane kızlarınnın hemen hemen hepsinin havasından süsünden yanına varılmıyor:D Kızı olan anneler çok daha iyi bilirler ki yeri geliyor...
  4. Küçük kızlar için abiye ve gelinlik modelleri

Küçük kızlar için abiye ve gelinlik modelleri

bebek gelinlik modelleri küçük kızlar için gelinlik küçük kız gelinlikleri kız modelleri bebek gelinlikleri Yaz ayları düğün,nişan,sünnet aylarının ön çok yapıldığı sezon olduğundan dolayı eğer çok yakınınızın bu tür özel bir günü varsa ve sizde küçük kızınıza abiye yada gelinlik giydirmeyi düşünüyorsanız bu birbirinden şık ve şirin modellere bir göz atın derim=)
  5. küçük kızlar için saç modelleri arıyorum

küçük kızlar için saç modelleri arıyorum

selam hanımlar oldukça süslü bir kızım var omuzlarından aşağı dökülen saçlara sahip onun için farklı çocuk saç modelleri arıyorum çüknkü kendisi süslü saç modellerine bayılıyor bana fikir olabilecek prenseslere layık saç modelleri paylaşırsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş