gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Küçük Numara Ayakkabı Nereden Bulabilirim?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

küçük numara ayakkabı, küçük numaralı bayan ayakkabı, küçük bayan ayakkabı
    Sevgili melekler, minyon yapılı hanımların en büyük problemlerinden birisi küçük ayaklarına uygun numarada ayakkabı bulamamalarıdır. Uzun arayışlarla yapılan mağaza gezmelerinin ardından hüsran içinde eve gelen bayanlara güzel bir haberimiz var. Bu haberimiz büyük numaralı ayaklara sahip bayanları da ilgilendiriyor. İnternetten ve İstanbul'da bulunan Taksim-Gümüşsuyu mağazasından satış yapan fitbas.com, 33-34-41-42-43-44 numaralı çeşit çeşit bayan ayakkabılarıyla yüzleri güldürüyor. Aynı şekilde küçük ayaklara sahip erkekleri de düşünen bu firmadan onları memnun edecek küçük numaralarda şık ayakkabılar da bulmak mümkün. Ücretsiz kargo ve 365 gün değişim imkanı veren fitbas.com sitesini bir inceleyin ya da İstanbul'daysanız Gümüşsuyu mağazasına bir uğrayın deriz... :)

fitbas.jpg

Küçük Numara Ayakkabı Nereden Bulabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bingöl'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Bingöl'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Arkadaşlar Bingöl'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Bu konuda yardım bekliyorum
  2. Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Merhaba arkadaşlar benim Kayseri'de burs almam şart, ve sizden Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim diye bilgi bekliyorum
  3. Kocaeli'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kocaeli'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kocaeli'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Arkadaşlar benim acilen Kocaeliden burs almam şart. bilirsiniz öğrencilerin maddi sıkıntılarını midelerinden gelen sesleri o yüzden lütfen bana yardım edin. Acaba Kocaeli'de Nerelerden Burs Bulabilirim?
  4. Nevşehir'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Nevşehir'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Nevşehir'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Arkadaşlar merhaba gördüm bir kaç şehirde burs veren kurumları yazmışsınız. Bende sizden Nevşehir'de burs veren kurumların adını rica ediyorum şimdiden tşkler
  5. Platform Taban Ayakkabı Türkiyede Nerede Bulabilirim ?

Platform Taban Ayakkabı Türkiyede Nerede Bulabilirim ?

Selam arkadaşlar, görsellerde de göreceğiniz üzere bu ayakkabı modellerini Türkiyede nerede bulabilirim. Teyzemin kızı yurtdışından getirdi fakat çok fazla para ödedi bu konuda yardımcı olabilirimisiniz ?

Sayfayı Paylaş