gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Küçük odalar için salon dekorasyon örneği

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Salon dekorasyonu Küçük mekan dekorasyonu
    Salonunuz küçükse ve nasıl dekore edeceğinizi bilmiyorsanız bu salon dekorasyon örneğini iceleyebilirsiniz. Yemek masası da hatları ile fazla yer kaplamayan bir modelde seçilmilş.

Küçük odalar için salon dekorasyon örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçük evler için dekorasyon örnekleri

küçük evler için dekorasyon örnekleri

evim çok küçük ama ben evimi çok seviyorum sizden ricam küçük evler için dekorasyon örnekleri sunmanızdır
  2. Bekleme odaları için dekorasyon örneği

Bekleme odaları için dekorasyon örneği

Bekleme odası dekorasyonu Kitaplık modeli En çok beklediğim yerler hastane ve kuaförler:) Beklerken oyalanmak için dergi gazete konur ya sehpanın üzerine. Ben o dağınık görüntüden hiç hoşlanmıyorum. O yüzden bu bekleme odası dekorasyonu çok hoşuma gitti. Kitaplık modellerinden konularak dağınıklık otadan kaldırılmış.
  3. Küçük Prensesleriniz İçin Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri

Küçük Prensesleriniz İçin Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri

Bu konu; kız çocukları için yatak odası dekorasyonları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu sayfamızda küçük prensesleriniz için tasarlanmış olan birbirinden şık yatak odası dekorasyonlarından örnekler vermek istiyoruz sizlere. Genelde pembe başta olmak üzere lila, açık mavi ve açık yeşil tonları da kullanılarak tasarlanan yatak odalarının hem kullanışlı hem de içaçıcı...
  4. Küçük Salon Dekorasyonu

Küçük Salon Dekorasyonu

Küçük salon dekorasyonun da duvarlarınızda büyük ve renkli desenli duvar kağıdı kullanmaktan çekinmeyin. Yapmanız gereken tüm duvarları kağıtla kaplamak yerine odak noktası olabilecek bir duvarı belirlemek ve bu duvarı desenli bir duvar kağıdı ile kaplamaktır. Bu şekilde odanız çok daha büyük görünecektir. Küçük salonlarda bir oturma takımı yerine farklı mobilya modellerini tercih edin....
  5. Küçük odaları büyük gösteren öneriler

Küçük odaları büyük gösteren öneriler

Kim evinin geniş ferah olmasını istemez ki? Ferah odalar keyifli anlar demek.Herkes imkanlar dahilinde bir eve sahiptir.Bazı evlerin odaları küçük olurken bazılarının da geniş oluyor.Eğer sizinde evinizin odaları küçük ve kullanışsız ise vereceğimiz önerileri dikkatlice okuyup evinizi dekore edip ferah , geniş bir alana sahip olabilirsiniz. Evinizdeki küçük odaları olduğundan daha büyük ve...

Sayfayı Paylaş