gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Küçük Osman Beyaza Çıktı Twitter Karıştı

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Osman Beyaz Şov'a Çıktı Twitter Karıştı! Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Osman'ı Emir Berke Zincidi, Beyaz Show'un dün geceki bölümüne damga vurdu.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Osman'ı Emir Berke Zincidi, Beyaz Show'un dün geceki bölümüne damga vurdu.

Minik Osman, canlı yayında söylediği şarkı ile stüdyoyu sallarken, Beyazıt Öztürk de hayranlığını gizleyemedi.

Canlı performans

Dizinin diğer Oyuncuları ile birlikte olan Beyaz Show'a konuk olan Emir Berke, sempatik tavırları ile stüdyoyu kahkahalara boğarken, Twitter kullanıcılarını ise kızdırdı.

Tepki gösterdiler Twitter'daki birçok kullanıcı Minik Osman'ın çok "Şımartılmış olduğunu ve sempatikliğini yitirdiğini" ileri sürerken, Osman'ın program boyunca gösterdiği tavırdan dolayı ise ailesini eleştirdi.

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    bende izledim ve o kadar şımarıklaşmışki izlerken hiç keyif almadım.tamam çocuk ama yerini zamanını bilmesi lazım.en azından annesi öğretebilir..

3. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    öylee artık büyürse hiç tutamazlar bunu :D:D

4. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

her lafa zap zup atlıyo valla gıcık oldum çocuğa akşam ya :) hiç sevmediğim çocuk tipi ama ayyy rabbim banada vermesin böle dilimi ısırayım :)

5. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ben izlemedim ama cok seviyodum osmancığı iyiki görmemişim o halini bende nefret edebilirdim :D:D

Küçük Osman Beyaza Çıktı Twitter Karıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osman Öztunç - Ağlama Küçüğüm

Osman Öztunç - Ağlama Küçüğüm

Akşamlar yorgun hergün Yıldızlar bana dargın Düşer gözüm yollara Eletmez gületmez Senden haber getirmez Dargın oldum kuşlara Kar yağar üzerime Soğuk denizler Kaldı kara kışlara Karlar yere serilmiş Benim yavrum sürülmüş Buzdan sarkık kuşlar Gelir diyorlar gözlerim Yollarda dağlar tuzak olur Mayınlar pusudadır Aylar yıllar geçti Yavrum gelmez oldu Yokluğun inan cehennemin öbür adıdır Böyle...
  2. Küçük Osman Büyüyünce Kim Olacak

Küçük Osman Büyüyünce Kim Olacak

öyle bir geçer zamanki osman büyüyünce kim olacak öyle bir geçer zamanki osman büyüyünce ne olacak küçük kim ın büyüklüğü ın büyüklüğünü oynayacak Salı günlerinin severek izlenen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin küçük oyuncusu Osman'ın büyük halini kimin oynayacağı belli oldu kızlar..Ben çok merak ediyordum Osman'ın büyüklük halinin benim gibi merak edenler için küçük Osman'ın büyük hali...
  3. Küçük Osman..

Küçük Osman..

Artık insanlar ne yapacağını şaşırdı küçücük çocuğun kazandığı paranın peşine düşmüşler :( Küçük Osman'ın gerçek babası isyan etti! Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de "Minik Osman" rolünü başarıyla canlandıran 5 yaşındaki Emir Berke Zincidi'nin babası isyan etti... Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de "Minik Osman" rolünü başarıyla canlandıran 5 yaşındaki Emir Berke Zincidi'nin...
  4. '' Küçük Osman'' ın Yeni Projesi !

'' Küçük Osman'' ın Yeni Projesi !

emir berke zincidi emir berke zincidi harry potter Sevgili melekler, geçtiğimiz gün müthiç bir sezon finali yaparak kafalarda soru işaretleri bırakan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin yeni sezon bölümleri merakla bekleniyor. Bu arada boş durmayacak olan dizi oyuncularından Küçük Osman Emir Berke Zincidi de bir film projesine başlamaya başlıyor. Bu projeyle Türkiye'nin Harry Potter'ı olacağı...
  5. Beyaz ve kırmızı renk karışımı bir et parçası

Beyaz ve kırmızı renk karışımı bir et parçası

Merhabalar ben 1 haftalık evliyim ve adetim düğün günüme denk geldiği için adet geciktirici hap kullandım ve düğünden sonra hapı bıraktım 1 gün sonra hastalandım ama benden beyaz ve kırmızı renk karışımı 10 cm uzunlugunda bir et parçası geldi ilk defa böyle birşey gördüm ve çok korktum acaba neden böyle birşey oldu çok merak ediyorum? Hamile olduğumu düşünmüyorum beni bilgilendirirseniz...

Sayfayı Paylaş