gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

'' Küçük Osman'' ın Yeni Projesi !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

emir berke zincidi emir berke zincidi harry potter

Sevgili melekler, geçtiğimiz gün müthiç bir sezon finali yaparak kafalarda soru işaretleri bırakan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin yeni sezon bölümleri merakla bekleniyor. Bu arada boş durmayacak olan dizi oyuncularından Küçük Osman Emir Berke Zincidi de bir film projesine başlamaya başlıyor. Bu projeyle Türkiye'nin Harry Potter'ı olacağı söylenen Emir Berke Zincidi yeni projesiyle ilgili detaylar şöyle.. :)

UçanKuş’un haberine göre Küçük Osman, yaz aylarında çekimleri Kapadokya’da yapılacak olan "Süper Kardeşler" filminde 'Ateş' karakterini canlandıracak. Minik oyuncunun bu rolle Türkiye’nin Harry Potter’ı olacağı söylentiler arasında. Çünkü Emir Berke Zincidi filmde üstün güçleri olan bir karakteri canlandıracak.

'' Küçük Osman'' ın Yeni Projesi ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osman Öztunç - Ağlama Küçüğüm

Osman Öztunç - Ağlama Küçüğüm

Akşamlar yorgun hergün Yıldızlar bana dargın Düşer gözüm yollara Eletmez gületmez Senden haber getirmez Dargın oldum kuşlara Kar yağar üzerime Soğuk denizler Kaldı kara kışlara Karlar yere serilmiş Benim yavrum sürülmüş Buzdan sarkık kuşlar Gelir diyorlar gözlerim Yollarda dağlar tuzak olur Mayınlar pusudadır Aylar yıllar geçti Yavrum gelmez oldu Yokluğun inan cehennemin öbür adıdır Böyle...
  2. Küçük Osman Büyüyünce Kim Olacak

Küçük Osman Büyüyünce Kim Olacak

öyle bir geçer zamanki osman büyüyünce kim olacak öyle bir geçer zamanki osman büyüyünce ne olacak küçük kim ın büyüklüğü ın büyüklüğünü oynayacak Salı günlerinin severek izlenen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin küçük oyuncusu Osman'ın büyük halini kimin oynayacağı belli oldu kızlar..Ben çok merak ediyordum Osman'ın büyüklük halinin benim gibi merak edenler için küçük Osman'ın büyük hali...
  3. Küçük Osman..

Küçük Osman..

Artık insanlar ne yapacağını şaşırdı küçücük çocuğun kazandığı paranın peşine düşmüşler :( Küçük Osman'ın gerçek babası isyan etti! Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de "Minik Osman" rolünü başarıyla canlandıran 5 yaşındaki Emir Berke Zincidi'nin babası isyan etti... Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de "Minik Osman" rolünü başarıyla canlandıran 5 yaşındaki Emir Berke Zincidi'nin...
  4. Survivor Taner'in Yeni Televizyon Projesi!

Survivor Taner'in Yeni Televizyon Projesi!

taner, survivor, yeni proje, televizyon yıldızı oluyor, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kendi deyimiyle 3T yani Taner Tolga Tarlacı,yeni bir televizyon projesiyle ekranlarda olacağı sinyalini verdi! Hülya Avşar Show'a yakın arkadaşı Meter Mevsimler ile birlikte katılan Taner Tarlacı, Acun Yapım'ın yeni projesinin 'Acun Firarda' tarzı bir program olduğunu...
  5. Küçük Osman'ın Yeni Projesi ne öğrenmek ister misiniz

Küçük Osman'ın Yeni Projesi ne öğrenmek ister misiniz

Küçük Osman Hangi Projede Öyle Bir Geçer Zaman Ki Osman'ın Yeni Projesi Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin minik yıldızı Küçük Osman'nın yeni projesi neymiş, bu yazımızda hep birlikte öğreniyoruz Melek'lerim. Küçük Osman'nın yeni projesi Harry Potter arkadaşlarım:) Kanal D'nin fenomen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki yeni sezona Osman'sız devam ediyor. Dizinin hikayesi gereğince Osman...

Sayfayı Paylaş