gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Küçük Osman..

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Artık insanlar ne yapacağını şaşırdı küçücük çocuğun kazandığı paranın peşine düşmüşler :( [​IMG]

Küçük Osman'ın gerçek babası isyan etti!
    Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de "Minik Osman" rolünü başarıyla canlandıran 5 yaşındaki Emir Berke Zincidi'nin babası isyan etti...
    Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de "Minik Osman" rolünü başarıyla canlandıran 5 yaşındaki Emir Berke Zincidi'nin ayda 10 bin TL kazandığı yolunda haberler çıkmıştı.

Ancak Baba Zincidi Habershow'a yaptığı açıklamada, "Emir Berke'nin ayda 10 bin TL kazandığı haberleri gerçeği yansıtmıyor. 5 yaşındaki çocuğun bu kadar para kazandığını duyanlar bizi zor durumda bırakıyor. Kazandığımız para bu kadar değil, abartılmasın" dedi.

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Vay be ama çok tatlı ve başarılı bi çocuk :)

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bencede rolunun hakkını verıyor hemde o yaşta nasıl rolleri üstleniyor.. gelecekte bence basarılıbır aktor olacak ama benım aklımı kurcalayan bu yaşta o tarz fılmlerın onun acısından zararlı olacagı .. benım çocugum olsa o kadr agır bır fılımde oynamasına ızın veremezdım.

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    pirim yapmaya calısıyolar cocugun yuzunden adamda yazık ya acıklama yapmak zorunda kalms

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    belen sana katılıyorum canım hak ediyor.....

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki ama çocuga yazık ya..

7. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    ayy çok tatlı gerçektende yaa bayılıyorum ben onun için izlemeye başladım zaten diziyi

8. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

çokkk tatlııı bii bebe ama osmannn yaaa :D

9. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Çok tatlı ya maşallah :nazar:

Küçük Osman.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osman Öztunç - Ağlama Küçüğüm

Osman Öztunç - Ağlama Küçüğüm

Akşamlar yorgun hergün Yıldızlar bana dargın Düşer gözüm yollara Eletmez gületmez Senden haber getirmez Dargın oldum kuşlara Kar yağar üzerime Soğuk denizler Kaldı kara kışlara Karlar yere serilmiş Benim yavrum sürülmüş Buzdan sarkık kuşlar Gelir diyorlar gözlerim Yollarda dağlar tuzak olur Mayınlar pusudadır Aylar yıllar geçti Yavrum gelmez oldu Yokluğun inan cehennemin öbür adıdır Böyle...
  2. Küçük Osman Büyüyünce Kim Olacak

Küçük Osman Büyüyünce Kim Olacak

öyle bir geçer zamanki osman büyüyünce kim olacak öyle bir geçer zamanki osman büyüyünce ne olacak küçük kim ın büyüklüğü ın büyüklüğünü oynayacak Salı günlerinin severek izlenen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin küçük oyuncusu Osman'ın büyük halini kimin oynayacağı belli oldu kızlar..Ben çok merak ediyordum Osman'ın büyüklük halinin benim gibi merak edenler için küçük Osman'ın büyük hali...
  3. Küçük Osman Beyaza Çıktı Twitter Karıştı

Küçük Osman Beyaza Çıktı Twitter Karıştı

Osman Beyaz Şov'a Çıktı Twitter Karıştı! Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Osman'ı Emir Berke Zincidi, Beyaz Show'un dün geceki bölümüne damga vurdu. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin...
  4. '' Küçük Osman'' ın Yeni Projesi !

'' Küçük Osman'' ın Yeni Projesi !

emir berke zincidi emir berke zincidi harry potter Sevgili melekler, geçtiğimiz gün müthiç bir sezon finali yaparak kafalarda soru işaretleri bırakan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin yeni sezon bölümleri merakla bekleniyor. Bu arada boş durmayacak olan dizi oyuncularından Küçük Osman Emir Berke Zincidi de bir film projesine başlamaya başlıyor. Bu projeyle Türkiye'nin Harry Potter'ı olacağı...
  5. Küçük Osman ve Memati Aynı Filmde Rol Alacak

Küçük Osman ve Memati Aynı Filmde Rol Alacak

emir berke zincidi memati gürkan uygun Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin sevimli ve başarılı oyuncusu Küçük Osman Emir Berke Zincidi yepyeni bir projede Kurtlar Vadisinin Mematisi Gürkan Uygun ile birlikte rol alacak. Fantastik bir çocuk filmi olan sinema projesi için iki ünlü isim kamera karşısına geçecek. İşte haberin detayları... “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde canlandırdığı...

Sayfayı Paylaş