gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Küçük Osman'ın Başbakandan İsteği!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

öyle bir geçer zaman ki, küçük osman, emir berke zincidi, başbakandan ne istedi, disneyland, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin küçük oyuncusu Emir Berke Zincidi, şu sıralar tatil yapıyor.

Tatil için anne babasının Paris-Disneyland'a götürdüğü Emir,orayı çok beğenmiş ve Başbakana bir çağrı yapıp, gezip görmekten çok mutlu olduğu Disneyland'dan bir tane de Türkiye'ye yapılmasını istemiş.

Çok ta güzel olur doğrusu melekler.Hatta kendi kültürümüzün sevimli karakterleri kullanılsa bu eğlence merkezinde ,tadından yenmez.Böylece hem Türk çocukları elin Disneyland'ını tvlerden gördüğünde ağzının suyu akmaz,hem de kendi kültürüne daha çok aşina olur.

Siz ne dersiniz melekler? :tik:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Temmuz 2011
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bence de yaa kesinlikle olmalı :deli:

3. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Bncede olmalıııııı

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen yapsa cok güzel olur hacivat karagöz,nasrettin hoca vs daha niceleri

Küçük Osman'ın Başbakandan İsteği! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. istek...

istek...

benim istediğim bu sohbet ettiğimiz panelin dahada geliştirilmesi yazdıklarımız çok geç gidiyor daha iyi bi panel olursa sohbet açısındanda iyi olucak benimki sadece bi öneri:)
  2. istek

istek

Emlak Bölümünde Arsa,Daire,İş yeri satılık Kiralık ilanları yayınlayabilirmiyiz
  3. İstek:)

İstek:)

Bende bu forumun bi üyesi olarak bişi rica edicem ilk üye olduğum zamanlarda teşekkür butonu vardı fakat sonra kaldırıldı tekrar koysak teşekkür butonunu konuyu açan üye sürekli birinin yorumundan sonra kendi konusuna dönerek teşekkür etmese ve sürekli kendi konusunu ana sayfada tutmasa diye düşünüyorum bazı üyeler konu açıp birinin yorumundan sonra kendi konusuna yorum yapıyor kısacası konuyu...
  4. Kanal D'nin Yeni Tanıtım Filminde Gözler Küçük Osman'daydı!

Kanal D'nin Yeni Tanıtım Filminde Gözler Küçük Osman'daydı!

kanal d, yeni tanıtım filmi, küçük osman, emir berke zincidi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Kanal D de tüm kanallar gibi yeni yayın dönemine sıkı bir şekilde hazırlanıyor melekler :) Yeni yayın döneminin tanıtım filmlerinde en ilgi çekici isim Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin sevimli va başarılı oyuncusu Emir Berke Zincidi oldu :) Dizide ki adıyla Osman,verdiği pozlar,kıyafeti...
  5. Küçük Osman'ın Yeni Projesi ne öğrenmek ister misiniz

Küçük Osman'ın Yeni Projesi ne öğrenmek ister misiniz

Küçük Osman Hangi Projede Öyle Bir Geçer Zaman Ki Osman'ın Yeni Projesi Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin minik yıldızı Küçük Osman'nın yeni projesi neymiş, bu yazımızda hep birlikte öğreniyoruz Melek'lerim. Küçük Osman'nın yeni projesi Harry Potter arkadaşlarım:) Kanal D'nin fenomen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki yeni sezona Osman'sız devam ediyor. Dizinin hikayesi gereğince Osman...

Sayfayı Paylaş