gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

küçük prens

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

eger insan bir çiçegi seviyorsa ve milyonlarca yıldızın üzerinde bu çiçekten bir tane varsa yıldızlara uzaktan bakmak bile bu insanı mutlu etmeye yeter çünkü insan kendi kendine işte benim çiçegim oralarda bir yerlerde diyebilir...............eger büyüklere güzel bir ev gördüm pencerelerinden srdunyalar sarkıyordu damında ise kumrular var derseniz sizi bir türlü anlayamazlar.Ne zamanki onlara yüz milyarlık bir ev gördüm derseniz işte o zaman ooooo süpermiş ya derler.ve sende kendi kendini yargılarsın diye karsılık verdi kral...En zoru da budur insanın kendini yargılaması baskasını yargılamasından daha zordur iyi yargılanayı basarırsan gercek bilge oldugunu kanıtlamıs olursun. ...iNSANLARIN ARASINDADA YALNIZ KALIR İNSAN. güzelsiniz ama boşsunuz diye ekledi çocuk kimse sizin için canın vermez.mesela buradan gecen herhangi bir yolcu benim gülümün size benzedigini sansa bile sandıgıyla kalır çünkü o benim gülümdür çünkü üstünü fanusla örttügüm odur, rüzgardan korudugum odur,yakınmasına böbürlenmesine hatta susmasına kulak verdigim odur..Çünkü benim gülümdür o...daha sonra küçük prens krala- sizin oaradaki insanlar bahcelerinde bin bir cesit gül yetistiriyorlar.Ama yinede aradıklarını bulamıyorlar çünkü aradıkları tek bir gülde yada bir damla suda bulunabilir ama kördür gözler İNSAN ANCAK YÜREGİYLE BAKTIGI ZAMAN GÖRÜR GERCEKLERİ VE İNSAN TEK BİR ÇİÇEGİ SEVERSE,,MİLYONLARCA VE MİLYONLARCA YILDIZDA YALNIZ TEK BİR ÇİÇEGİ AÇARSA,İŞTE O YILDIZLARA BAKARAK MUTLU OLUR VE KENDİ KENDİNE ŞÖYLE DER YA ÇİÇEGİM KAYARSA......peki sizin için bu da mı hiç önemli degil...

küçük prens konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prens

Prens

Aşık olduğunuz kimseyle evleneceğinize işaret eder. Bu evlilik uzun süreli ve mutlu olacaktır. Aşık olduğunuz kimseyle evleneceğinize işaret eder. Bu evlilik uzun süreli ve mutlu olacaktır. Size hoş bir hediye verecekler. Rüyada bir prensle tanismak, çok saygin bir kimde tarafindan davet edileceginize ve bu davet sonunda çok faydalanacaginiza delalet eder.Rüyada prens görmek; nikaha işarettir.
  2. Prens kurbağaya dönerse...

Prens kurbağaya dönerse...

Kadınlar sık sık, eşlerinin ciddi bir ilişkiye girdikten ya da evlendikten sonra değiştiğinden şikayet eder. Kur yapma döneminde tam bir prens hatta Romeo gibi davranan erkek evlenince birden kurbağaya döner... Peki ne yapmalı da onu tekrar prense çevirmeli? Bir araştırmaya göre, kadınların yüzde 22'si ilişkileriyle ilgili şöyle düşünüyor: "Gün geçtikçe birbirimizle daha az konuşur...
  3. KÜÇÜĞÜM....

KÜÇÜĞÜM....

:cry:Aynı sokakta oturuyorduk. Adı esrarengiz. Herkes onun hakkında farklı şeyler söylerdi, Hepsi nedensiz, hepsi sebepsiz. Kirli sakalları vardı, kahverengi gözlüğü, kumraldı... Ben nefret ederdim ama mahallenin bütün kızları ona hayrandı... Birgün onunla yolda karşılaştık. Çok güzel bir yüzü vardı. O an kalbimi söküp atasım geldi, Çünkü deli gönlüm o an onun aşkıyla alevlendi Artık uyumak...
  4. Düşler prensine!!...

Düşler prensine!!...

вιя уαℓαη σуυηυ вιттι… υzαкℓαяα уσℓ¢υℓυктα уüяєğιм, ∂öηüşü уσк вιℓєтιмι кєѕтιм. ιçιм∂є тαşıуσяυм ѕєηι кαуgıѕız¢α, нєя υукυ ѕєяѕємℓιğιη∂є, нєя ѕєяѕємℓιкℓєяιм∂є ѕєηι, zαмαηı νє мєкαηı ιηкαя є∂єя¢єѕιηє, вαzєη кαρıℓıρ вυ яüуαуα, ηєя∂є υуυ∂υğυмυ νє ηαѕıℓ υуυ∂υğυмυ ѕαвαн öğяєη∂ιğιм υукυℓαяıм σℓυуσя; υуαη∂ığıм∂α güηαу∂ıη мєѕαנıη σℓυуσя ѕαηкι υƒαк вιя тєвєѕѕüмüη.. тαнαммüℓüηü вєηιм вιℓє...
  5. Günaydın dünyam / Günaydın prensim !

Günaydın dünyam / Günaydın prensim !

prensim günaydın prensim uzun günaydın mesajları mesajları uzun sözleri Günaydın dünyam Günaydın prensim Böyle başlasın bundan sonra tüm sabahlarımız . Kalbimizi ısıtalım hep böyle , birbirimizin sıcağı olalım .. Alnımdan öp , dokun yüzüme .. sarıl sımsıkı . Susayım , gözlerine uzun uzun bakayım .. Bana sevgini öyle anlat ki , utanayım .. Sonra , Seni izleyeyim uzun uzun...

Sayfayı Paylaş