gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

KÜçük Sırlar Bitiyor

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

küçük sırlar küçük sırlar bitiyor küçük sırlar, dizisi, bitiyormu, nezaman bitiyor, final bölümü, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar

Özellikle gençler tarafından severek izlenilen Küçük Sırlar dizisi iki hafta sonra ekranlara veda ediyormuş melekler...

“Küçük Sırlar”ın Çetin’i Burak Özçivit, dizinin iki hafta sonra ekranlara veda edeceğini açıkladı.“Küçük Sırlar” 55. bölümle takipçilerine veda ediyor. Dizinin başrol oyuncuları, çekimlerde son haftaya girdiklerini Twitter hesaplarından duyurdu. Burak Özçivit, “Küçük Sırlar, fanlarının da istediği gibi mutlu sonla ekrana veda edecek. Özellikle final bölümünde izleyiciyi büyük sürprizler bekliyor” dedi.

KÜçük Sırlar Bitiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük Sırlar/Kanal D

Küçük Sırlar/Kanal D

küçük sırlar alinin evi küçük sırlar suyun evi nerede kücük sirlar daki suyun gerçek adı erkan gerçek adı Ben ilk bölümü izledim 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :)Harika bir dizi... Sahip oldukları paranın, dolayısıyla sahip oldukları gücün sınırı yok. Hikayenin ana temaları; masumiyet, büyümek, sırlar ve popüler olmak, sevilmek ve hayatta kalmak için söylemek zorunda olduğumuz...
  2. Küçük Sırlar Modası

Küçük Sırlar Modası

küçük sırlar suyun kıyafetleri küçük sırlar kıyafetleri su kucuk sirlar kiyafetleri elbiseleri Küçük Sırlarda Kostüm ve sıklık yarışı içinde tüm oyuncular baksanıza hepsi birbirinden güzel kıyafetler.. , Şimdi Modayı Küçük Sırlar farkı ile yaşayalım..
  3. Küçük Sırlar Oyuncularının Boyları

Küçük Sırlar Oyuncularının Boyları

dizi oyuncularının boyları oyuncuların boyları küçük sırlar oyuncularının sinem kobal boyu küçük sırlar ayşegül boyu kaç Merak ettim kim kaç boyunda bakalım dedim.. Aysegül karakteri ; Merve Boluğur 164 cm boyunda Demir karakteri ; Birkan Sokullu 1.90 cm Arzu karakteri ;İpek Karapınar 1.66 cm Su karakteri ; Sinem Kobal 1.69 cm Çetin karakteri ; Burak Özçivit 1.87 cm Ali karakteri ;...
  4. küçük sırlar dizisi bitiyor...

küçük sırlar dizisi bitiyor...

küçük sırlar bitiyor kücük sirlar bitiyor küçük sırlar neden mu kucuk sirlar mu Herkesçe sevilen ve gençlerin dizisi olarak yayına başlayan küçük sırlar dizisi sona eriyor.. Küçük Sırlar Dizisi ağustos ayında final bölümünü yayınlayacağı bildirildi.. Star TV’ye transfer olan sevilen gençlik dizisi küçük sırlar ağustos ayında final bölümünü yayınlayacağını duyurdu.. Dizinin Oyuncuları final...
  5. Mükemmel Makyajın Küçük Sırları

Mükemmel Makyajın Küçük Sırları

makyaj nasıl yapılır göz makyajı nasıl yapılır kalem nasıl sürülür makyaj yapmanın püf noktaları mükemmel makyajın sırları Meleklermekanı.com'da Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diye bir söz var melekler...Bakımlı bir kadın olmanın yoluda yeri ve zamanına göre makyaj yapmaktan geçiyor...Daha önceki yazılarımızda sizlere 2011 makyaj trendlerinden ipuçları sunmuştuk şimdi ise makyaj...

Sayfayı Paylaş