gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Küçük Sırlar Dizi Oyuncusu Merve Boluğur Resimleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

merve boluğur resimleri merve boluğur küçük sırlar küçük sırlar dizi oyuncuları oyuncuları isimleri Küçük Sırlar dizisinde Ayşegül karakteriyle rol alan Merve Boluğur resimlerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum.Öncelikle sanatçının hayranları için ufak bir biyografi bilgilerini sunuyorum. [​IMG]
    Küçük Sırlar dizisinde Ayşegül karakterini canlandıran Merve Boluğur 16 Eylül 1987 de İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde eğitim gördü.
    Reklam filmlerinde de rol alan oyuncu 2006 - 2007 yıllarında yayınlanan Acemi Cadı'da başrol oynamıştır.

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben bu kızı çok beğeniyorum

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] bi şu şirinliğe tatlılığa bak birde şimdiki cadı hain haline... Bravo diyorum rolünü süper yapıyor..

Küçük Sırlar Dizi Oyuncusu Merve Boluğur Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merve boluğur resimleri

merve boluğur resimleri

merve boluğur bacak merve boluğur bacakları ayak ayaklar
  2. Küçük Sırların Güzeli Ayşegül (Merve Boluğur) Resimleri

Küçük Sırların Güzeli Ayşegül (Merve Boluğur) Resimleri

merve boluğur merve boluğur kıyafetleri küçük sırlar ayşegülün saç rengi saç rengi küçük sırlar ayşegül Acemi Cadı dizisinden hatırlayaşağımız Merve şimdi Küçük Sırlar dizisinde de aynı adla karşımızda.Yine onu Ayşegül olarak görüyoruz ancak bu sefer canlandırdığı karakter oldukça farklı... En çok bu foto hoşuma gitti çok değişik ve tatlı duruyor Merve ...
  3. Küçük Sırlar Dizi Oyuncusu Burak Özçivit Resimleri

Küçük Sırlar Dizi Oyuncusu Burak Özçivit Resimleri

burak özçivit resimleri burak özçivit fotoğrafları ozcivit resimleri 2011 özcivit 2011 özcivit Küçük Sırlar dizisinin genç ve yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit resimlerini tüm hayranları ve sevenleri için paylaşıyorum.
  4. Küçük Sırlar Dizi Oyuncusu Birkan Sokullu (Demir) Resimleri

Küçük Sırlar Dizi Oyuncusu Birkan Sokullu (Demir) Resimleri

küçük sırlar oyuncuları küçük sırlar oyuncularının isimleri kücük sirlar oyuncular isimleri oyuncuları kücük demir Küçük Sırlar dizisinde Demir rolünü oynayan Birkan Sokullu resimlerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum.
  5. Küçük Sırlar Dizi Resimleri

Küçük Sırlar Dizi Resimleri

küçük sırlar resimleri küçük sırlar dizi resimleri kucuk sirlar 2011 Ekranların sevilen gençlik dizisi Küçük Sırlar resimlerini ve oyuncularını dizisinin müptelaları için paylaşıyorum.Müziğinden, konusuna ve dizideki karakterlerin giyimine kadar oldukça ilgi gören diziden sizler için seçtiğim kareler geliyor:

Sayfayı Paylaş