gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Küçük Sırlar Dizisinde Okul Sahneleri Neden Çıkartıldı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sevilen gençlik dizisi Küçük Sırlar'ın oyuncuları artık okula gitmiyor...Nedenini dizilen sevilen karekteri Çetin (Burak Özçivit) anlatmış... [​IMG]

Star Tv'deki " Küçük Sırlar" da " Çet" karakterini canlandıran Burak Özçivit, Instyle dergisine verdiği röportajda dizideki okul sahnelerinin neden çıkarıldığı anlattı:

Öğrenciler Çet abisini, Ayşegül ve Su ablasını örnek almasın diye okul sahneleri çıkartıldı. Biz de bu nedenle okuldan hemen mezun olduk. Çünkü televizyon , gençleri çok kolay yönlendirebilen ve bir takım şeylere özendirebilen bir araç. küçükler orada seyrettiği her şeyin gerçek olduğuna inanabiliyor"

Dizedeki gençlerin c**nsellik sahneleri, genç kızların etek boyları , makyajlı halleri ve sürekli birbirleriyle aşk yaşmaları eleştiri konusu olmuştu.

Küçük Sırlar Dizisinde Okul Sahneleri Neden Çıkartıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük Sırlar dizisinin çekildiği okul hangisi?

Küçük Sırlar dizisinin çekildiği okul hangisi?

küçük sırlar küçük sırlar okul kıyafetleri kucuk sirlar sırların çekildiği mekanlar sırların çekildiği otel Küçük Sırlar isimli dizinin çekildiği okulu merak edenler için gereken bilgileri paylaşıyorum.Genç kesimin oldukça beğenisini alan ve her hafta ilgiyle izlenen filmin okul olarak çekildiği mekan şöyle: İstanbul Erkek Lisesi Küçük Sırlar dizisi istanbulda erkek lisesinden çekiliyordu...
  2. Küçük Sırlar Dizi Resimleri

Küçük Sırlar Dizi Resimleri

küçük sırlar resimleri küçük sırlar dizi resimleri kucuk sirlar 2011 Ekranların sevilen gençlik dizisi Küçük Sırlar resimlerini ve oyuncularını dizisinin müptelaları için paylaşıyorum.Müziğinden, konusuna ve dizideki karakterlerin giyimine kadar oldukça ilgi gören diziden sizler için seçtiğim kareler geliyor:
  3. Küçük sırlar Dizisinin Yeni Yayın Günü Perşembe!

Küçük sırlar Dizisinin Yeni Yayın Günü Perşembe!

küçük sırlar kucuk sirlar küçük sırlar 3 mart yeni günü ve saati yayın günü Küçük sırlar dizisini düzenli olarak seyrediyorsanız ve dizinin müptelası iseniz 3 Marttan itibaren dizinin oynıyacağı günü bilmenizde fayda var.Çünkü Küçük sırlar dizisi yayın günü tekrar bir değişikliğe uğrayarak artık Perşembe günleri izleyici ile buluşacak.Haberle ilgili detay bilgilere geçiyorum. Sevilen gençlik...
  4. Küçük Sırlar Oyuncularının Boyları

Küçük Sırlar Oyuncularının Boyları

dizi oyuncularının boyları oyuncuların boyları küçük sırlar oyuncularının sinem kobal boyu küçük sırlar ayşegül boyu kaç Merak ettim kim kaç boyunda bakalım dedim.. Aysegül karakteri ; Merve Boluğur 164 cm boyunda Demir karakteri ; Birkan Sokullu 1.90 cm Arzu karakteri ;İpek Karapınar 1.66 cm Su karakteri ; Sinem Kobal 1.69 cm Çetin karakteri ; Burak Özçivit 1.87 cm Ali karakteri ;...
  5. Mükemmel Makyajın Küçük Sırları

Mükemmel Makyajın Küçük Sırları

makyaj nasıl yapılır göz makyajı nasıl yapılır kalem nasıl sürülür makyaj yapmanın püf noktaları mükemmel makyajın sırları Meleklermekanı.com'da Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diye bir söz var melekler...Bakımlı bir kadın olmanın yoluda yeri ve zamanına göre makyaj yapmaktan geçiyor...Daha önceki yazılarımızda sizlere 2011 makyaj trendlerinden ipuçları sunmuştuk şimdi ise makyaj...

Sayfayı Paylaş