gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Küçük Sırlar dizisinin çekildiği okul hangisi?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

küçük sırlar küçük sırlar okul kıyafetleri kucuk sirlar sırların çekildiği mekanlar sırların çekildiği otel Küçük Sırlar isimli dizinin çekildiği okulu merak edenler için gereken bilgileri paylaşıyorum.Genç kesimin oldukça beğenisini alan ve her hafta ilgiyle izlenen filmin okul olarak çekildiği mekan şöyle: [​IMG]
    İstanbul Erkek Lisesi
    Küçük Sırlar dizisi istanbulda erkek lisesinden çekiliyordu ancak tepkiler alınca değiştirmek zorunda kaldı.Küçük sırlar dizisinde lüks arabalar birbirinden güzel kıyafetler ve pırıltılı güzel bir yaşantı dizi sever genç kızlara kötü örnek olacağı kanısına ulaşılmış.Küçük Sırlar dizisinde yaşanan uyuşturucu ve bu lüks hayat dizi çekimlerinin yapıldığı erkek lisesinin tepkisine neden oldu.Bunun üzerine kolları sıvayan Küçük Sırlar dizisi yönetimi Mimar Sinan Üniversitesinde çekim yapabilmek için harekete geçti.
    mimar sinan üniversitesi

*Gizemli Kıs* bunu beğendi.
  2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
Küçük Sırlar dizisinin çekildiği okul hangisi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük sırlar Dizisinin Yeni Yayın Günü Perşembe!

Küçük sırlar Dizisinin Yeni Yayın Günü Perşembe!

küçük sırlar kucuk sirlar küçük sırlar 3 mart yeni günü ve saati yayın günü Küçük sırlar dizisini düzenli olarak seyrediyorsanız ve dizinin müptelası iseniz 3 Marttan itibaren dizinin oynıyacağı günü bilmenizde fayda var.Çünkü Küçük sırlar dizisi yayın günü tekrar bir değişikliğe uğrayarak artık Perşembe günleri izleyici ile buluşacak.Haberle ilgili detay bilgilere geçiyorum. Sevilen gençlik...
  2. Küçük Sırlar Dizisinde Okul Sahneleri Neden Çıkartıldı

Küçük Sırlar Dizisinde Okul Sahneleri Neden Çıkartıldı

Sevilen gençlik dizisi Küçük Sırlar'ın oyuncuları artık okula gitmiyor...Nedenini dizilen sevilen karekteri Çetin (Burak Özçivit) anlatmış... Star Tv'deki " Küçük Sırlar" da " Çet" karakterini canlandıran Burak Özçivit, Instyle dergisine verdiği röportajda dizideki okul sahnelerinin neden çıkarıldığı anlattı: Öğrenciler Çet abisini, Ayşegül ve Su ablasını örnek...
  3. küçük sırlar dizisi bitiyor...

küçük sırlar dizisi bitiyor...

küçük sırlar bitiyor kücük sirlar bitiyor küçük sırlar neden mu kucuk sirlar mu Herkesçe sevilen ve gençlerin dizisi olarak yayına başlayan küçük sırlar dizisi sona eriyor.. Küçük Sırlar Dizisi ağustos ayında final bölümünü yayınlayacağı bildirildi.. Star TV’ye transfer olan sevilen gençlik dizisi küçük sırlar ağustos ayında final bölümünü yayınlayacağını duyurdu.. Dizinin Oyuncuları final...
  4. Küçük Sırlar Setinde Kavga

Küçük Sırlar Setinde Kavga

küçük sırlar, dizisi, ali, kadir doğulu, heves, dilara öztunç, kavgası hakkında detaylı bilgiler Star tv ekranlarında oynayan sevilen dizi Küçük Sırlar'ın iki oyuncusu çekimler sırasında kavga etmiş melekler... “Küçük Sırlar” dizisinin setinde kavga çıktı. Dizide Ali karakterini canlandıran Kadir Doğulu, “Heves” rolünü oynayan Dilara Öztunç’a saldırdı. İki oyuncu arasındaki kavga sette...
  5. şefkat tepe dizisinin çekildiği yeri merak ediyorum

şefkat tepe dizisinin çekildiği yeri merak ediyorum

Şefkat Tepe dizisi yeni yeni dikkatimi çekti ve konusunu çok beğendim. Acaba bu dizi nerde çekiliyor? İstanbulda ve yakındaysa sete gitmek isterim :)

Sayfayı Paylaş