gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Küçük Sırlar Ekibinin Veda Yemeği

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

küçük sırlar dizisi bitiyor son bölümü veda yemeği resimleri görüntüleri hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yeni dizilerin başlamasıyla eski diziler ekranlara birer birer veda ediyor melekler...Ekrana veda eden dizilerden biride özellikle gençlerin beğenerek izlediği Küçük Sırlar... Daha önceki yazımızda sizlere Küçük Sırlar dizisinin ekranlara veda edeceğini duyurmuştuk...Şimdi ise dizi ekibinin veda yemeğinden detayları ve resimleri sunuyoruz...

İki sezondur başarılı bir şekilde yayın hayatına devam eden “Küçük Sırlar” dizisinin oyuncuları ve ekibi geçtiğimiz akşam Nomads’te düzenlenen veda yemeğinde buluştu.

Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın, yönetmenliğini Cevriye Demir’in üstlendiği dizi, 26 Ağustos Cuma günü 55. bölümü ile Star TV ekranlarında seyircisine veda edecek.

Başrollerini Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Birkan Sokullu ve Kadir Doğulu’nun paylaştığı “Küçük Sırlar” dizisinin oyuncuları yemek öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sevgilisi Arda Turan, Atletico Madrid takımına transfer olan Kobal, boynunda ‘A’ ve ‘S’ harflerinin yazılı olduğu kolyesiyle dikkat çekti. Kobal, “İspanya’ya Arda’yı ziyarete sık sık gideceğim. Hemen her gün konuşuyoruz” dedi.

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bu diziyi pek severdim ya tühh..

Küçük Sırlar Ekibinin Veda Yemeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük Sırlar/Kanal D

Küçük Sırlar/Kanal D

küçük sırlar alinin evi küçük sırlar suyun evi nerede kücük sirlar daki suyun gerçek adı erkan gerçek adı Ben ilk bölümü izledim 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :)Harika bir dizi... Sahip oldukları paranın, dolayısıyla sahip oldukları gücün sınırı yok. Hikayenin ana temaları; masumiyet, büyümek, sırlar ve popüler olmak, sevilmek ve hayatta kalmak için söylemek zorunda olduğumuz...
  2. Küçük Sırlar Modası

Küçük Sırlar Modası

küçük sırlar suyun kıyafetleri küçük sırlar kıyafetleri su kucuk sirlar kiyafetleri elbiseleri Küçük Sırlarda Kostüm ve sıklık yarışı içinde tüm oyuncular baksanıza hepsi birbirinden güzel kıyafetler.. , Şimdi Modayı Küçük Sırlar farkı ile yaşayalım..
  3. Küçük Sırlar Oyuncularının Boyları

Küçük Sırlar Oyuncularının Boyları

dizi oyuncularının boyları oyuncuların boyları küçük sırlar oyuncularının sinem kobal boyu küçük sırlar ayşegül boyu kaç Merak ettim kim kaç boyunda bakalım dedim.. Aysegül karakteri ; Merve Boluğur 164 cm boyunda Demir karakteri ; Birkan Sokullu 1.90 cm Arzu karakteri ;İpek Karapınar 1.66 cm Su karakteri ; Sinem Kobal 1.69 cm Çetin karakteri ; Burak Özçivit 1.87 cm Ali karakteri ;...
  4. Mükemmel Makyajın Küçük Sırları

Mükemmel Makyajın Küçük Sırları

makyaj nasıl yapılır göz makyajı nasıl yapılır kalem nasıl sürülür makyaj yapmanın püf noktaları mükemmel makyajın sırları Meleklermekanı.com'da Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diye bir söz var melekler...Bakımlı bir kadın olmanın yoluda yeri ve zamanına göre makyaj yapmaktan geçiyor...Daha önceki yazılarımızda sizlere 2011 makyaj trendlerinden ipuçları sunmuştuk şimdi ise makyaj...
  5. Pargalıya Veda Yemeği !

Pargalıya Veda Yemeği !

Bu konu; Pargalıya Veda Yemeği haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinde senaryo gereği artık sonu gelen Pargalı için ekip arkadaşları bir veda yemeği düzenlediler. Bu gece yayınlanacak olan bölümde Pargalı 'nın boğdurulma sahnesini izleyeceğimiz diziden ayrılan Pargalı rolünde ki Okan Yalabık için tüm ekip bir araya geldi. Dizi oyuncuları...

Sayfayı Paylaş