gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Küçük Sırlar'ın Ayşegül'ünden sürpriz

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

merve boluğur küçük sırlardan ayrılıyormu merve boluğur diziden ayrılıyor mu ayşegül diziden ayrılıyor mu küçük sırlar sırlardan küçük sırlar, küçük sırlar ayşegül, ayşegül kim, ayşegül çet, merve boluğur,

Tatlı Cadı dizisiyle ekranlarda ün yapan, şimdiler de Küçük Sırlar dizisinde oynayan Merve Boluğur'dan güzel bir sürpriz daha Melek'ler:)

Gençlik dizisi 'Küçük Sırlar'ın 'Ayşegül'ü Merve Boluğur, kucuksirlarim.com sitesinde takipçilerinin sorularına artık videoyla cevap verecek

Boluğur, 1,5 milyondan fazla kişi tarafından okunan siteye gösterilen ilgiden çok memnun.

Türkiye dışında Avrupa, Avustralya ve Amerika’dan da tıklanan sitede en çok merak edilenlerse Ayşegül’ün kırmızı rujunun markası ve giydiği kıyafetler.

Küçük Sırlar'ın Ayşegül'ünden sürpriz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  2. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...
  3. Küçük Sırlar'ın Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Küçük Sırlar'ın Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

küçük sırlar küçük sırların resimleri sırlar oyuncuları sırların oyuncuları oyuncularının maaşları Ekranların en sevilen gençlik dizisi Küçük Sırlar'ın oyuncularının bölüm başına aldıkları ücret son zamanlarda epey bir tartışma konusu oldu... Bakalım Küçük Sırların oyuncuları bölüm başına ne kadar ücret alıyorlarmış :tik: *”Su” karakterini canlandıran,Sinem Kobal açık ara farkla...
  4. Küçük Sırlar'dan Safir Kolye

Küçük Sırlar'dan Safir Kolye

Küçük Sırlarda Fikriye Hanıma ait taşlı Mavi kolye Boybeyi'nden.. Ben şahsen bu kolyeyi Cem Aslan'ının elinde gördüğüm an hayran kalmıştım. Durun dedim bu kolyeyi ölümsüzleştiriyim. Küçük Sırlar'da birkaç bölümdür konu olan Fikriye Hanım'ın safir kolyesi Boybeyi Mücevher'den. Merkez ve tüm diğer şubeleri Kapalıçarşı'da ...bence bayanların gözünden kaçmamıştır bu nadide parça.
  5. Küçük Sırlar'ın Çetin'i Burak Özçivit Röportajı

Küçük Sırlar'ın Çetin'i Burak Özçivit Röportajı

burak özçivit röportaj burak özçivit röportaj 2011 küçük sırlar röportajları 2011 merve boluğur Genç kızların yeni gözdesi Küçük Sırlar dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit'i daha yakından tanımak isteyenler için...Burak Özçivit röportajı :tik: Televizyonun yeni yıldızı Burak Özçivit iş ve özel hayatıyla ilgili soruları cevapladı “Küçük Sırlar” dizisinde Çetin’i canlandırmaya...

Sayfayı Paylaş