gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Küçük Sırların Biricik'i Ebru Akel Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

ebru akel ebru akel küçük sırlar küçük sırlar biricik kıyafetleri biricik kıyafetleri
    Ünlü manken Ebru Akel'i Küçük Sırlar dizisinde Arzu'nun annesi rolünde buluyoruz.Bence gayet başarılı bir performans sergiliyor..

Küçük Sırların Biricik'i Ebru Akel Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Akel Evleniyor mu ?

Ebru Akel Evleniyor mu ?

ebru akel gelinlik Ne düğünü, evlenmiyorum Ebru Akel, ünlü yönetmen Abdullah Oğuz'la eveleneceği yönünde çıkan söylentilere açıklık getirdi. Günaydın gazetesi yazarı ünlü yönetmen Abdullah Oğuz'la eveleneceği yönünde çıkan söylentilere açıklık getirmek amacıyla aradığı Ebru Akel'den bakın ne cevap almış.... Ebru evleniyor mu? Bakmayın siz kadınların, ne istediğini bilmiyormuş gibi...
  2. Küçük Sırların Ceyla'sı Gonca Vuslateri Resimleri

Küçük Sırların Ceyla'sı Gonca Vuslateri Resimleri

gonca vuslateri gonca vuslateri resimleri küçük sırlar ceyla fotoları frikikleri Oyuncumuz baya bi tarz değiştirmiş bu dizi için.Ama iyi olmuş bence...
  3. Küçük Sırlar Dizi Oyuncusu Merve Boluğur Resimleri

Küçük Sırlar Dizi Oyuncusu Merve Boluğur Resimleri

merve boluğur resimleri merve boluğur küçük sırlar küçük sırlar dizi oyuncuları oyuncuları isimleri Küçük Sırlar dizisinde Ayşegül karakteriyle rol alan Merve Boluğur resimlerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum.Öncelikle sanatçının hayranları için ufak bir biyografi bilgilerini sunuyorum. Küçük Sırlar dizisinde Ayşegül karakterini canlandıran Merve Boluğur 16 Eylül 1987 de...
  4. Küçük Sırlar Dizi Resimleri

Küçük Sırlar Dizi Resimleri

küçük sırlar resimleri küçük sırlar dizi resimleri kucuk sirlar 2011 Ekranların sevilen gençlik dizisi Küçük Sırlar resimlerini ve oyuncularını dizisinin müptelaları için paylaşıyorum.Müziğinden, konusuna ve dizideki karakterlerin giyimine kadar oldukça ilgi gören diziden sizler için seçtiğim kareler geliyor:
  5. Ebru Akel Kimdir, Resimleri ve bilgileri burada melekler

Ebru Akel Kimdir, Resimleri ve bilgileri burada melekler

Ebru Akel Hayatı, Fotoğrafları Ebru Akel Hakkında Bilgi ve Resimleri Zerafeti ve her daim şıklığıyla göz dolduran, güzel sunucu Ebru Akel'i tv de evlilik programlarından tanırız bir çoğumuz. Lakin güzel ünlü sunuculupğun yanı sıra oyunculuğuyla da göz dolduruyor Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Ebru Akel kimdir diyen tüm arkadaşlarımız için, Ebru Akel biyografisi bilgilerini sunuyor ve...

Sayfayı Paylaş