gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Küçük Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Küçük Sözler arıyorum ben hem yeni olsun küçük olmasına rağmen anlamı kocaman büsbüyük olsun hemde küçük olsun :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Küçük Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KÜÇÜĞÜM....

KÜÇÜĞÜM....

:cry:Aynı sokakta oturuyorduk. Adı esrarengiz. Herkes onun hakkında farklı şeyler söylerdi, Hepsi nedensiz, hepsi sebepsiz. Kirli sakalları vardı, kahverengi gözlüğü, kumraldı... Ben nefret ederdim ama mahallenin bütün kızları ona hayrandı... Birgün onunla yolda karşılaştık. Çok güzel bir yüzü vardı. O an kalbimi söküp atasım geldi, Çünkü deli gönlüm o an onun aşkıyla alevlendi Artık uyumak...
  2. Küçük İskender'den Sözler

Küçük İskender'den Sözler

küçük iskender sözleri küçük iskender sözleri aşk sözler aşk iskenderin Gidiyorsun işte! Bir kenti terkediyorsun. Belki de sonsuza kadar sonsuzluk neyse ne halta yararsa sonsuza kadar terkediyorsun belki de. Kaybolan farlara stop lambalarına şöyle seslenmek geliyor içimden: KOTU YOLA DUSMUS GECELERDEN GELIYORUM KUSURA BAKMA GOZLERIM BIRAZ KIRLI. **Oysa birbirimize aynı mezara gömülmüş iki...
  3. Birbirinden Küçük Güzel Sözler

Birbirinden Küçük Güzel Sözler

Küçük Sözler Kısa, Küçük Güzel Sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden küçük sözler isteyen misafirlerimiz için birbireinden güzel küçük sözleri paylaşıma açıyoruz ve böylesine güzel sözler isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Küçük Sevgiler büyük aşkları büyük aşklar ise destanları yazar.. Yarınımı bekliyorum seninle küçük sevgiler büyüttüm senin...
  4. Küçük Ağa Sezon Finalin de Çalan Şarkının Sözleri

Küçük Ağa Sezon Finalin de Çalan Şarkının Sözleri

küçük ağa sezon finalin de çalan şarkı, küçük ağa sezon finalinde çalan şarkıyı kim söylüyor, yonca lodi aşk ateşten gömlekse sözleri Kanal d ekranlarının ilgi ve sevgiyle izlenen dizisi"Küçük Ağa" 1 Temmuz 2014 akşamı sezon finali yaptı. Dizinin yayınlanan sezon finali oldukça duygusal sahneler içeriyordu ve nihayet seyircinin beklediği mutlu bir sonla dizi sezon finali yaparak...
  5. Küçük İskender Kimdir?

Küçük İskender Kimdir?

28 Mayıs 1964’te İstanbul’da doğdu. Kabataş Erkek Lisesi’ni bitirdi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde beş yıl okuduktan sonra ayrıldı. Bir süre de İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde öğrenim gördü. 1985 yılından itibaren çeşitli edebiyatdergilerinde şiir ve yazıları yayımlanmaya başladı. İlk ve uzun şiirleri Adam Sanat Dergisi’nin hemen her sayısında yer aldı. Temalarında alışılagelmişin...

Sayfayı Paylaş