gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

küçük yaşta okula gitmenın cezası...

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Benim okul anılarım çok az ya...5 yaşında okula gidib 16 yaşında okul bitirince pek anın olmuyor...Sınıfta en küçük bendim kabul etmiyorlardı o yüzden...Arkadaşlar sevgiliden konuşmaya başladıklarında ben hep kenarda kalıyordum anlamıyordum..halada anlamış deyılım o ayrı bir konu...canım benımde sevdıyım vardı nıye benı ayrı tutuyordular onu bulamıyorum...derslerdede beni hiç aralarına almazdılar:shootout:..arkadaşlarıma kendimi hiç kabul etdiremedim kısaca çok yazık...of offf:küstüm:

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim sende ne dertliymişsin:uhu: meleğim benim:kiss:

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bnde çok küçük gittim okula ama saolsunlar arklar beni dışlamak ne kelime :D

4. beren.efe

beren.efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemin en sıcak köşelerinden bir yerden.
    Ben de okula 5 yaşında başladım. 16 yaşımda liseden mezun oldum. Ama ben küçük olduğumu çaktırmadım hiçbir zaman. :D

5. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende küçük gittim ama dışlama falan olmadı allahtan okul müdürü amcam diye olabilir belki

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ayy cnm neden öle dışladılar seni

7. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bende 3buçuk yasında anaokuluna basladım iki yıl gittim anaokuluna en son diploma vermişlerdi bana :D:D suan 17 yasındaym üni 1.sınıftayım kimse inanmıyo :S ama hiç dışlanmadım çünkü kimse bilmiyodu küçük oldugumu :D

8. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bende küçük başladım hiç dışlanmadım benim hep yaşıtları sanarlardı söylediğimde şaşırırlardı ama dışlanmazdım :)

küçük yaşta okula gitmenın cezası... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük kızı evlendiren anneye 'çalışma cezası'

Küçük kızı evlendiren anneye 'çalışma cezası'

Küçük kızı evlendiren anneye 'çalışma cezası' DHA - OSMANİYE - 15 yaşından küçük kızını nikâhsız evlendiren anneye 'Denetimli Serbestlik Yasası' uyarınca 60 gün kamuda çalışma cezası verildi. Osmaniye'nin düziçi ilçesinde yaşayan Hatice Altungibi ile eşi Ali Altungibi, kızları 15 yaşındaki Ö.A.'yı, 40 yaşındaki Adem D. ile resmi nikahsız evlendirdi. Altı ay süren evlilik şiddetli...
  2. küçükken kaç yaşındaydınız?:)))

küçükken kaç yaşındaydınız?:)))

sen küçükken kaç yaşındaydın sorusunun cevabı küçükken kaç yaşındaydın sorusuna cevap Evet sizee bir soruu bakalım bilen varmı KÜÇÜKKEN KAÇ YAŞINDAYDINIZ?? amaaa bilenler hemen sorunun cevabını vermesin:tik: darılırım:uhu: google amcadanda öğrenmek yok biraz eğlenelim kızlar sallayın gitsin:ohh: :haha::haha:hadi bakalım:D:D
  3. Okula Başlama Yaşı Kaç

Okula Başlama Yaşı Kaç

Okula Başlama Yaşı Kaç oldu? arkadaşlar duydunuz mu haberiniz var mı okula başlama yaşı düştü ama kaç oldu onu unuttum işte :S
  4. Okula Başlama Yaşı 5e Düştü

Okula Başlama Yaşı 5e Düştü

Okula Başlama Yaşı Kaç Okula Başlama Yaşı 5e Düştü Yanılmıyorsam şayet, benim zamanımda okula başlama yaşı 7 ila 8 di. Lakin şimdi okula başlama yaşı değişti 5'e düştü Melek'lerim. Biz de bu konuyu sizlere aktarmak için bu sayfamızda ilgili haberi yayınlıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’nın zorunlu okul öncesi eğitime başlama kararının ardından pilot iller belirlendi Karar doğrultusunda...
  5. Küçük yaşta hamile kalmanın riskleri

Küçük yaşta hamile kalmanın riskleri

Erken yaşta yani 19 yaş ve altında adolesan dönemde gerçekleşen hamilelikler hem anne hem bebek açısından çeşitli riskler içerir. Dünyada ve Türkiye'de tüm gebeliklerin yaklaşık %10 kadar erken yaşta meydana gelmektedir. Erken yaşta hamileliklerde anne ile ilgili riskler: - Erken yaşta hamilelikler anne ölümlerinin yaklaşık %13 kadarından sorumludur. - Doğum kanalının immatüritesi (tam...

Sayfayı Paylaş