gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Küçük yaşta sahnelerin tozunu attırmaya başladı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Bi çok ünlümüzün hikayesi çocuk yaşta sanat hayatına atılmakla başlar ve yıldızları parlar..... Ve yine bir hikaye karşımızda.........

Geçtiğimiz yaz tv de klipleri ile tanıdığım Azerbaycan'lı bir sanatçımız

ZORLA SAHNEYE ÇIKARILDIM!
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN BRİLLANT DADASHOVA, DAHA ÇOK KÜÇÜK YAŞTAYKEN SAHNEYE ÇIKARILMAYA ZORLANDIĞINI AÇIKLADI..

Dünyaca ünlü Azerbaycanlı şarkıcı Brillant Dadashova, küçük yaşta sahneye çıkmanın avantajlarından ve dezavantajlarından bahsetti. Dadashova, daha okul çağındayken sahneye çıkartılmaya zorlandığını bunun ona faydası da zararı da olduğunu söyledi..

Son düzenleme: 4 Mart 2009
Küçük yaşta sahnelerin tozunu attırmaya başladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaç yaşında başladınız oruç tutmaya?

Kaç yaşında başladınız oruç tutmaya?

oruç tutmaya kaç yaşında başlanır oruca kaç yaşında başlanır oruç tutmaya evet meleklerim söyleyin bakim kaç yaşında oruç tutmaya başladınız?:) ben Allah kabul ederse 7-8 yaş arasında başladım oda çocuk orucuydu yarım gün :D:D
  2. küçükken kaç yaşındaydınız?:)))

küçükken kaç yaşındaydınız?:)))

sen küçükken kaç yaşındaydın sorusunun cevabı küçükken kaç yaşındaydın sorusuna cevap Evet sizee bir soruu bakalım bilen varmı KÜÇÜKKEN KAÇ YAŞINDAYDINIZ?? amaaa bilenler hemen sorunun cevabını vermesin:tik: darılırım:uhu: google amcadanda öğrenmek yok biraz eğlenelim kızlar sallayın gitsin:ohh: :haha::haha:hadi bakalım:D:D
  3. İnce ve Küçük Beden Çılgınlığı Başladı

İnce ve Küçük Beden Çılgınlığı Başladı

34 beden kıyafetler 34 beden olmak elbise küçük giyim Kadınlar zayıflamak için her yola başvurur oldular.Hiç ummadığınız birisi bile zayıflamak için binbir çeşit diyet,spor ve ilaçlar kullanarak zayıflamanın yollarını arıyor.Zayıflamak dışında büyük beden derdinden kurtulup küçük bedene düşmek istiyorlar.Bende öyle olmak istiyorum ama çok da abartıp kafama takmıyorum.Bence siz de fazla...
  4. Küçük Sırlar Dizisinde Okul Sahneleri Neden Çıkartıldı

Küçük Sırlar Dizisinde Okul Sahneleri Neden Çıkartıldı

Sevilen gençlik dizisi Küçük Sırlar'ın oyuncuları artık okula gitmiyor...Nedenini dizilen sevilen karekteri Çetin (Burak Özçivit) anlatmış... Star Tv'deki " Küçük Sırlar" da " Çet" karakterini canlandıran Burak Özçivit, Instyle dergisine verdiği röportajda dizideki okul sahnelerinin neden çıkarıldığı anlattı: Öğrenciler Çet abisini, Ayşegül ve Su ablasını örnek...
  5. Küçük yaşta hamile kalmanın riskleri

Küçük yaşta hamile kalmanın riskleri

Erken yaşta yani 19 yaş ve altında adolesan dönemde gerçekleşen hamilelikler hem anne hem bebek açısından çeşitli riskler içerir. Dünyada ve Türkiye'de tüm gebeliklerin yaklaşık %10 kadar erken yaşta meydana gelmektedir. Erken yaşta hamileliklerde anne ile ilgili riskler: - Erken yaşta hamilelikler anne ölümlerinin yaklaşık %13 kadarından sorumludur. - Doğum kanalının immatüritesi (tam...

Sayfayı Paylaş