gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kücükken bu dualari mi ediyorduk biz?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

*."Allaam lütfen annem ölmesin, babam ölmesin, amcam ölmesin, binnur teyzemle murat dayım ölmesin. çok uzun bi zaman ölmesinler ama. ananem 35 yıl ölmesin. eüzübineşeytanirracim bisminnahirrahmanirrahim. yok ananem hiç ölmesin. ondan önce ben ölebilirim, öyle olsun. amin"

*.Allaaaamm lüften babamın getirdiği oyuncak bebeği canlandır, onunla arkadaş olmama izin ver, eğer onu canlandırmak istemezsen barbi bebeğimi canlandırabilirsin, onunlada konuşabilirim. buakşamlık isteğim şimcilik bu kadar yarın görüşürüz allaaam...amin

*.Allaam n'olur büyüyünce antony'le (şeker kız candy'nin anthony'si) evleneyim.

*.Allahım noolur ama noolur okul servisine yazıliym.noooolur allahım duyguyla aynı serviste okula gidiyim.nooolur ama nooolur allahım duygu beni sevsin.

*.Allam nolur annem tenceredeki yemegi köpege verdigimi anlamasın.köpeem korayı ısırsın nolur allam cunku biliyorsun o hep benım sacimi cekiyor.

*.- lutfen yarin okul tatil olsun, olmazsa bile ogretmen beni tahtaya kaldirmasin. hasta olayim mesela. atesim ciksin. bir de allahim lutfen annem perdenin ucunu yaktigimi farketmesin.

*.Allaam bana kücük,siyah,kurt-coban kirmasi tombik bi köpek ver.ama bu sefer ki bitli olmasin mis gibi de koksun.ha bi de disi olmasin soora annem bu dogurur diye gönderiyo.o kadar akilli olmasa da olur,ben onu egitirim.sagol allaam yarebbim

*."Allah'ım sen beni biliyosun.. istediklerim olsun, istemediklerim olmasın. bir de iyi insanlar hiç üzülmesin, kötüleri de bildiğin gibi yap. amin."

*.-Allahim lutfen babama kirmizi mercedes ver yarabbim.(babanin o donem hayran oldugu model)

-Allahim lutfen aslihan beni sevsin. (cocukluk aski)

*.-Allahım 12 yaşından önce intihar etsem, cennete gitsem amin.

*.geçmişte;
    "Alahım kırmızı rugan ayakkabıları bayramda bana alsınlar, üzerine de kırmızı hani şu siyah ponponlu olan mantoyu da, yaz gelince üç tekerlekli bisikleti de, bol bol dondurma yiyim boğazım ağrımasın annem bana dondurmayı yasaklamasın amin"

günümüzde;
    "Allahım babam söz verdiği bluetooth'lu cebi alsın, annaem barbi evini, babanem barbi arabasını, halam istediim nike saati, dayım istediğim cdyi, nolur allahım noooolur, bi de haftalığıma zam istiyorum amin"

esasforum.com

deryaliyim_21 bunu beğendi.
  2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kücükken bu dualari mi ediyorduk biz?
    Bide benim duam buydu
    Allahim nolur annem saatin sesini duymasin:hhh:
    okula gitmemek icin,,,,cocukluk iste:hhh:

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

superler ya
    ben hep Allahim n`olur beni tahtaya kaldirmasin diye dua ederdim dersimi calismadigimdan degil ama cok heyecanlanirdim korkardim

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

*.Allaam bana kücük,siyah,kurt-coban kirmasi tombik bi köpek ver.ama bu sefer ki bitli olmasin mis gibi de koksun.ha bi de disi olmasin soora annem bu dogurur diye gönderiyo.o kadar akilli olmasa da olur,ben onu egitirim.sagol allaam yarebbim

:hhh::hhh:

5. gönülHECESI

gönülHECESI Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :haha:ne güzel dualarmıs bende hasta olmak için dua ederdm okula gitmemek için :D

6. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hepsi çok samimi ve çok masumca dualar:)

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    sevil katiliorum. ben hala annem babam ölmesin die dua ediom :uhu:

paylasim icin tsk

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

:Dçok şekerler.....

9. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    katılıyorm canm sana

10. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    *."Allah'ım sen beni biliyosun.. istediklerim olsun, istemediklerim olmasın. bir de iyi insanlar hiç üzülmesin, kötüleri de bildiğin gibi yap. amin."

Ben Hep böyle kısadan dua ederdim hahaha :Laie_23:

11. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    *.- lutfen yarin okul tatil olsun, olmazsa bile ogretmen beni tahtaya kaldirmasin. hasta olayim mesela. atesim ciksin. bir de allahim lutfen annem perdenin ucunu yaktigimi farketmesin

hehe ben bu duayı ederdm çok

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

hahaha bayıldım hepsine ya :D beni biliyosun hahaha

Kücükken bu dualari mi ediyorduk biz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİzİ Ne Mutlu Edİyor?

Bİzİ Ne Mutlu Edİyor?

Para mı dediniz? Yanıldınız! Temel ihtiyaçlar karşılandıktan sonra gelen gelir artışı, mutluluk duygusunu artırmaya yaramıyor. İyi bir eğitim mi, ya da zekâ mı? O da değil. Gençlik ve güzellik? Yine olmadı. ABD’ de yapılan son bir araştırma, 20-24 yaş arası gençlerin ayda ortalama 3.4 gün, buna karşılık 65-74 yaş arası yaşlıların ayda ortalama 2.3 gün mutsuz olduğunu göstermiş. Peki ya...
  2. **melekler bize dua ediyor **

**melekler bize dua ediyor **

dua eden melek dövmeleri dua eden melek dövmesi geri getiren dövmeleri savaşçı MELEKLER BİZE DUA EDİYOR Mü’min kardeşimiz bize dua ettiği zaman ne kadar çok seviniriz. Bize dua eden bir insan değil de, nurdan yaratılmış melekler olduğunda sevincimiz kat kat artacaktır değil mi? Zira melekler ancak Allah’tan aldıkları emirleri yerine getirirler. Meleklerin bizler için ne zaman ve hangi...
  3. Bakterilerin evrimi. Nasil oluyorda bu organizmalar bizi her defasinda alt ediyor?

Bakterilerin evrimi. Nasil oluyorda bu organizmalar bizi her defasinda alt ediyor?

Bakteri gelişimini önleyen ya da onları öldüren Antibiyotikler ilk keşfedildikleri zaman zatürree, tifo gibi hastalıklara mucizevi bir çözüm gibi gözükmüşlerdi. Fakat neredeyse bu buluştan hemen sonra, bakteriler bu antibiyotiklere karşı evrimleştiler ve ilaçlarımızı bu savaş içinde etkisiz kıldılar. Aşağıdaki tabloda Vancomycin antibiyotiğine karşı 1990'larda artan direnci görüyoruz....
  4. Ne uyuz oluyo bu kücük kardesler

Ne uyuz oluyo bu kücük kardesler

Çocuk bilgisayar başındaki abisinin yanına yaklaşır ve pis pis klavyeye bakarak -Abi buna basabiliymiyim -Hayır -Peki buna basabiliymiyim -Hayır hiç birine basamazsın -Anneeaaa abeemm benii oynatmoooo.. ühü................................. -Abi bu düymeye basabiyiymiyim -Hayır ama şuna basabilirsin -Banane ya o düyme güzey deyiy ................................ -Abi bu düyme ne.. (çat!!...

Sayfayı Paylaş