gebe
  1. beyazlale

beyazlale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    0

Küçükken Hepimizin Yaptığı Abuk Subuk Şeyler :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında beyazlale tarafından paylaşıldı.

Hepimiz küçükken böyle şeyler yapmışızdır.:D:D 1- Gazoz şişesini calkalayıp calkalayıp fışkırtmak

2-İstop oynarken tutulan rengi bulmak uğruna verilen savaşta sokaktan geçen insanlarin ustune atlayip 'tuttum tuttum' diye bagirmak.

3- Bisiklet sürerken elleri bırakıp akrobatik hareketler yapmak ve neticede yere yapışmak .

4-Bakkaldan eve gelene kadar ekmeğin bütün kıtır yerlerini koparıp yemek.

5-Perdeden perdeye uçarak tarzancılık oynamak ve kopan korniş yüzünden anneden hafif yollu terlik yemek.

6-Buzdolabının ışığının dolap kapalıyken de yanıp yanmadığını görmek için aradan içeri bakmak

7-Kafayı balkon demirleri arasına sıkıştırmak.

8-Balkona gizlenip gelene geçene su tabancasıyla su püskürtmek veya nişan alıp tükürmek

9-Yoldan akan suyun önüne çerden çöpten baraj kurmak

10-Mandalinanın kabuğunu yanındaki arkadaşının yada kardeşinin yüzüne sıkmak

11-koltuk minderlerinden ev yapmak.

12- Kapı aralarına tırmanmak

Beğenmeyide unutmayın hacı :)

arfe ve bettt bunu beğendi.
  2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha şu buzdolabı çok doğru ya :D:D:D

Küçükken Hepimizin Yaptığı Abuk Subuk Şeyler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüreğinizdeki küçük sizi hep yaşatın!

yüreğinizdeki küçük sizi hep yaşatın!

Her insan belli bir yaştan sonra, "hep çocuk kalsaydım keşke." Der, her insan özler çocukluğunu... İster kötü ister güzel geçsin çocukluk dönemi; gene de çocuk saflığıyla yaşamak ister hayatını. Nedendir bilinmez küçük bir çocukken ve daha annemiz elimizden tutup parka götürürken bizi oyun oynamaya; en büyük hayalimizdir büyümek ve kocaman bir adam olmak... Düşünsenize bir kere o...
  2. Bülent Ortaçgil - Küçük Şeyler

Bülent Ortaçgil - Küçük Şeyler

ep küçük şeyler bizi usandıran küçük şeyler bizi utandıran hep küçük şeyler küçük şeyler bizi yarıştıran küçük şeyler bizi uzlaştıran küçük şeyler hepsi de küçücük şeyler bizi yönlendiren, sevindiren, düşündüren hep kısa anlar, mutluluklar hayal görür uzun zamanlar hep kısa anlar karar verdiğimiz sonra günler boyu neden diye düşündüğümüz kısa anlar hepside kısacık anlar bizi...
  3. Küçük Şeyler

Küçük Şeyler

Küçük Şeyler adlı programın kitaplaştırılmış hali.Beğenerek okuyacaksınız... Bir süredir televizyonda “Küçük Şeyler” adlı bir program yapıyorum. Elinizdeki kitap, bu programdaki bazı konuların genişletilmesi ve yeni konuların eklenmesiyle oluştu. Kitabın çerçevesi, insan ilişkileri, iletişim hataları, yaşama sevinci, çocuklarla iletişim, eşlerle iletişim, rollerimiz, kadın-erkek...
  4. küçük şeyler

küçük şeyler

En iyi şeyler küçük çıkınlarda taşınırmış. Küçük bir beden çoğu kez büyük bir ruha yataklık edermiş. Ufak balıklar lezzetli olurmuş. ateşe küçük odunlar atılırsa alevler artarmış, büyük odunlar ateşi söndürebilirmiş. Her küçük şey mutlaka işe yararmış, Bir çok küçük Bir büyük edermiş. sağanak dediğimiz küçük damlacıklardan ibaretmiş. Ufacık bir yağmur Kocaman bir toz bulutunu...
  5. üstün dökmen-küçük şeyler

üstün dökmen-küçük şeyler

PROF DR.ÜSTÜN DÖKMENİN KİTABI GERCEKTENDE İNSAN PSİKOLOJİSİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM KİTAP ADI KÜÇÜK ŞEYLER YAZARI PROF.DR ÜSTÜN DÖKMEN SAYFA 176 YAYINEVİ SİSTEM YAYINCILIK Bir süredir televizyonda devam eden Küçük Şeyler adlı program bu kitabın oluşumuna ilham verdi. Üstün Dökmen Küçük Şeyler kitabında temel konulara, özellikle toplumun ihtiyacı olduğunu...

Sayfayı Paylaş