küçükken hiç ağzınızda sakızla uyuya kaldınız mı_?

yaaaa :D:D bende uyumuştum ağzımda sakızla ama saçlarıma yapışmıştı :D:D sabah uyandığımda saçımı görünce önce ağlamıştım sonrada makası alıp saçımın önüne kahkül yapmıştım :hhh:

Benim saçlarımı da dedem kesmişti sakız yapışınca pek hatırlamıyorum ama sanırım bende ağlamıştım :D:D

:hhh:valla bende coook o sekilde uyuya kaldım ama hiç sacıma yapısmadı ben o işte prof olmustum herhalde uyurken bile ciğniyomusum annemin uyandırmasıyla atardım sakızı:hhh:

Ben küçüklüğümden beri çok severim sakızı:)Uyumuşum ağzımda sakızla :)nasıl becerdiysem gitmiş tam kahkülüme yapışmış kesmek zorunda kaldım ama nasıl iğrenç olmuştuuu:D:D Zaten kahkül kısaydı biraz daha kesince diken diken olmuştuuuhahaha hiç unutmuyorum nasıl ağlamıştım yaa:D:D artık akıllandım ama hahaha

yaa bende hatırlar gibiyim sanki sakız ağzımda kalmıştı ve uyandığımda ağzımın her yanı cıvık cıvık sakız olmuştu zor çıkarmıştım hahaha bi kerede o sarı emmeli şekerler varya ondan yutmuştum boğazımda kalmıştı gitmedi bi türlü ölecem sandım hahaha biraz muzurdum sanırsam küçükken bi kerede kendimi yakacaktım veeeee bi kerede :D:D saçlarımı kesmiştim nerden gelmişse aklıma yaww alla alla

yaa bende hatırlar gibiyim sanki sakız ağzımda kalmıştı ve uyandığımda ağzımın her yanı cıvık cıvık sakız olmuştu zor çıkarmıştım hahaha bi kerede o sarı emmeli şekerler varya ondan yutmuştum boğazımda kalmıştı gitmedi bi türlü ölecem sandım hahaha biraz muzurdum sanırsam küçükken bi kerede kendimi yakacaktım veeeee bi kerede :D:D saçlarımı kesmiştim nerden gelmişse aklıma yaww alla alla

Kızz neler yapmışsın sen öyle Allah iyiliğini versin :D:D
Yapmadığın yaramazlık var mı kızz :hhh:

Geri