gebe
?

Küçükken Ne Olmak İsterdiniz?

1. Öğretmen

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Doktor

10,0%
  3. Hemşire

10,0%
  4. Avukat

20,0%
  5. Mühendis

10,0%
  6. Polis

10,0%
  7. Şarkıcı

oy sayısı 0
    0,0%
  8. Diğer (Lütfen belirtiniz)

40,0%
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Küçükken Ne Olmak İsterdiniz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Hani küçüklük hayallerimiz vardır ya... Bize sorduklarında devap verdiğimiz, çocukken olmayı hayal ettiğimiz ve "ben büyüyünce ..... olacağım" diye kendimizden emin bir şekilde cevap verdiğimiz mesleklerimiz... Siz ne olmak isterdiniz küçükken? Hayaliniz neydi?

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Küçükken Ne Olmak İsterdiniz?
    Ben kendimi bildim bileli hep Avukat olmak istemisimdir, ne yazikki bu hayalimi gerceklestiremedim, icimde kaldi :(

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ben dozer operatörlüğünden astronotluğa, subaylıktan balerinliğe kadar geniş yelpazede hayalleri olmuş bir çocukmuşum :) Neyi yeni öğrendiysem ona gidermişim.

Uzun süre "profesör olcam ben" diye gezinmişim ortalıklarda, sonra dilci olacağım demişim.

"Dilcilik" (dilbilimci) kısmı oldu , profesör olamadık henüz :D
    :D

4. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ben istediğim meslekteyim çok şükür. Ama pilotluk içimde ukte kaldı. Çok isterdim ama o zamanlar çoğunlukla asker çocuklarını alıyorlardı olsun sağlık olsun. Ben işimi seviyorumm..

5. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bilgisayar mühendisi olmak isterdim hep programlamak bilgisayarda bişeyler uretmek isterdim :) çok şükür istediğim bölümüde kazandım :) :D

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

evet bende avukat olmak istemişimdir ama sadece istemekle kaldı:)

7. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben polısolayı ıstıyordum kı hala ıstıyorum...elımden gelse su içimdekı duguları bılıpte dırek alsalar dıe cok bekledım:D ya cocukluktan berı içindeyım..şimdi hastenede calısyorum..yınde sukurler olsun bı ısım var ama polıslık benım için baska bısey....

8. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

doktor olmayı isterdim en çok. :D şu an hiç istemiyorum ama :D

9. Monera

Monera Forum Okuru

Doktor olmayı isterdim istiyorumda:D

10. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

psikolog olmayıı istiyorduum küçükken değil ama insanlarla iletişim halinde olmak güzelll ama muhasebenin içinde buldum kendimii:)

Küçükken Ne Olmak İsterdiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne olmak isterdin

ne olmak isterdin

ünlü oyuncuEva Mendes'a sormuşlar çovukken ne olmak isterdin diye bakalım sexi oyuncumuzun içinde kalan bişey varmı....... RAHİBE OLACAKKEN SEKS İKONU OLDU! SEKSİ OYUNCU EVA MENDES, “LİVE” FİLMİNİN TANITIMI İÇİN GİTTİĞİ ROMA’DA DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA KARİYERİ VE ÖZEL HAYATI HAKKINDA İLGİNÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.... Dünyada erkekler tarafından en çok arzulanan kadınlardan biri...
  2. ünlülerden kim olmak isterdiniz?neden?

ünlülerden kim olmak isterdiniz?neden?

Arkadaslar hepimizin hayran oldugu, yaptiklarini takdir ettigimiz, begendimiz , ah keske yerinde olsaydim dediginiz ünlüler vardir. Evet soruyorum hangi ünlü olmak isterdiniz. neden? Ben Angelina Jolie olmak isterdim. Hem cok güzel ve seksi, hem basarili. Ayrica afrikadaki cocuklarla ilgilenmesi beni cok etkiliyor
  3. Anne Olmak İsterdim...

Anne Olmak İsterdim...

Bazen birinci cihan harbi ile harabeye dönen Anadolumun her hangi bir köyünde, kasabasında veyahut ilinde Bir anne olmak isterdim; Bazende zamanın önemsiz olduğu o saf duyguların yaşandığı her hangi bir zaman peryodunda anne olmak isterdim. İçimde büyüyen o çocuğun büyüdüğünün bir tek anını kaçırmamak için , Yediğimi içtiğimi ayırmadığım içimde büyüyen o çocuğun her anına şahitlik etmek...
  4. Küçük Osman'ın Yeni Projesi ne öğrenmek ister misiniz

Küçük Osman'ın Yeni Projesi ne öğrenmek ister misiniz

Küçük Osman Hangi Projede Öyle Bir Geçer Zaman Ki Osman'ın Yeni Projesi Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin minik yıldızı Küçük Osman'nın yeni projesi neymiş, bu yazımızda hep birlikte öğreniyoruz Melek'lerim. Küçük Osman'nın yeni projesi Harry Potter arkadaşlarım:) Kanal D'nin fenomen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki yeni sezona Osman'sız devam ediyor. Dizinin hikayesi gereğince Osman...
  5. Kim Milyoner olmak ister sorusu buenos aires ne demek

Kim Milyoner olmak ister sorusu buenos aires ne demek

Dün yarışmada sordular Buenos aires ne demek ? Tam cevabı görecekken elektrikler kesildi, siz söyleyebilirmisiniz ? Var mı yarışmayı izleyen? :D

Sayfayı Paylaş