gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

küçükken neyi ne sanıyorduk.....

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

bu gün bir radyo kanalında spiker böyle bir soru sormuşt çok garip cevaplar geldi bende bunu buraya yazmaya karar verdim.
    örnek:

küçükken yağmuru uzaylı çişi sanardım.

ben de küçükken bütün insanların birbirinin omuzuna çıkıp gökyüzüne ulaşabileceklerine inanırdım.(imkansız evde denemeyin) ​

2. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    hadi ama küçükken hiç yanılmadınız mı...

3. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    ben küçüken ramazan ayı geldiği dediklerindeee bende horoz gelir diye bakınırdım hahahahahaha ne tuhaf ne alaka demi

Paee bunu beğendi.
  4. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    evet çok garip

bende küçükken komşumuzun oğlunun kolu çıkmıştı bende gerçekten kolunun bedeninden ayrıldığını sanmıştım da bir saat ağlamıştım.

5. Paee

Paee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kücükkken yurtdisinda yol kenarlarinda böyle Fabrikalarin buyuk bacalari olurdu
    emin degilim onlar ne de ben onlardan ince olayini cennet kalin olayini cehennem sanardim:)

hmm niye kalini cehennem ki

6. mariee

mariee Forum Okuru

kucukken Ramazan davulcusu benı alıp goturucek dıye yorganın ıcıne kafamı gömerdim .

bıde yeşil gözlü ınsanların dünyayı yeşil
    mavi gözlü insanların dünyayı mavi
    kahve gözlulerınde dünyayı kahve gördugunu sanırdım

ya sımdı düşününce salakca gıbı ama mantıklı yanı :)

küçükken neyi ne sanıyorduk..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçükken neyi ne sanırdınız:))))

küçükken neyi ne sanırdınız:))))

herkesin mutlaka küçüklüğünde bazı şeyleri farklı şeylere benzettiği olmuştur siz mesela neyi neye benzetirdiniz:)ben başlıyayım yine:Dmesela beni komşumuz bir abla vardı kağıda yazar beni eczaneye yollardı okumayı öğrendiğimde kağıttaki yazanın orkit olduğunu öğrendim ama ne olduğunu bilmiyordum:Dalıyordum ozamanlar büyük bir poşetteydi şimdiki gibi küçük bir ambalajı yoktu:Delime yumuşak...
  2. Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

-*Adın Ne Senin Bakiim Küçük? *Sanane *Efendim? *Sanane diom lan ****** çocuğu *Yavrum ailen sana hiç terbiye vermedimi? *Ben 32 Yaşındayım Tamamı? Sadece Boyum Kısa Ailem Ölelide 10 Sene Oluyo.. *Pardon Abi! -*Adın Ne Senin Küçük? *Bakkala Gidemem *Yok Adın Ne Dicektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın *Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü Bulamam,...
  3. Ben Küçükken ....... Sanıyordum ???

Ben Küçükken ....... Sanıyordum ???

Evet arkadaşlar küçükken ne düşündüyseniz şimdi gerçek olmadığını bildiğiniz ama o zaman inandığınız çocukça şeyler.. Onları yazıyosunuz.. Ben başlıyorum Kuççuken 4 yaşlarında falan iken allahın elinin içinde yaşadagımızı sanıyordum ve o bizi ordan yonettiğini düşünüyodum fırtına,şiddetli ruzgar çıktııgnda bize doğuru üflediğini düşünüyodum :D yağmur yağdıgında bize gücenmiş ağaladıgını...
  4. Küçükken Ne Olmak İsterdiniz?

Küçükken Ne Olmak İsterdiniz?

Hani küçüklük hayallerimiz vardır ya... Bize sorduklarında devap verdiğimiz, çocukken olmayı hayal ettiğimiz ve "ben büyüyünce ..... olacağım" diye kendimizden emin bir şekilde cevap verdiğimiz mesleklerimiz... Siz ne olmak isterdiniz küçükken? Hayaliniz neydi?
  5. küçüklere neden yasak koyulduğu

küçüklere neden yasak koyulduğu

bizlere nede ise çok yasak koyuyorlar nedenini yazın ve facebooka koyun

Sayfayı Paylaş