gebe
  1. cakmakayse

cakmakayse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Küçükler için zombi oyunu

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında cakmakayse tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben küçük çocukların kanlı oyunlar oynamasına karşıyım. Buna zombi oyunları da dahil. Ancak bir oyun varki kan yerine altınlar çıkıyor zombilerden bu şekilde puanda toplanıyor. Zombili Yol oyunu... Eğer sizinde kanlı olmayan oyun önerileriniz varsa lütfen paylaşın ki küçük kardeşlerimizin daha fazla psikolojileri bozulmasın. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Küçükler için zombi oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçük bahçe oyunu

küçük bahçe oyunu

bizim bahçe oyunları bahce ekme oyunları tohum ekme bahçe bace Bizim bir küçük bahçemiz var İlkbaharda bahçeyi Özene bezene kazarım ( kazma sallama devinimleri yapılır ) Sonra otlarını ayıklarım ( bahçenin çeşitli yerlerinden ot koparılıp alınıyormuş gibi yapılır, ot toplanır ) Daha sonra da bir tırmık alır ( parmaklar tırmık gibi yapılır ) Toprağı tırmıklarım ( tırmıklama devinimleriyle...
  2. Çocuk için Oyun

Çocuk için Oyun

Çocuk ve Oyun İnsanlar doğar doğmaz dış dünyayı duyu organları aracılığı ile tanımaya başlar. Çevresinde bulunan her nesne onun için uyarıcı ve öğretici niteliğindedir. Duygusal ve fiziksel gelişim açısından, en doğal ve en aktif öğrenme ortamı oyun sırasında oluşmaktadır. Oyun, çocuğun hayal gücünü ve yaratıcılık yeteneğini geliştirir, düşünmeyi ve keşfetmeyi öğrenmesini, kendisine...
  3. zombiyle diyalog

zombiyle diyalog

+rıfatcığım şekeri uzatırmısın -roaaaar +eşhedü.. +rıfat abi senin bu halini hiç iyi görmedim -niye ki +benim beynimi yiyosunda ondan dediydim -aman be sendede beyin yokmuş ki :sinir: - :hmm: - abi peki bu diyaloglar gercekten yasanmis olmali mi? - yok be guzelim maksat diyalog ile sonlandiralim dimi yane - e tabi haliyle - ne okuyosun genc ? - kitap - adı ne ? (kitabın kapağı...
  4. Eviniz İçin Küçük İpuçları

Eviniz İçin Küçük İpuçları

Eviniz İçin Küçük İpuçları Evinizi güzelleştirmeye ya da istenen değişiklikleri kolayca gerçekleştirmeye yarayacak küçük hileler sunuyoruz. Kokulu ampullerle eviniz şenlensin Bir toz bezi kullanarak ampullerin altına kokulu esanslardan sürün. Işıkları açtığınızda kokular etrafa yayılsın. Lavanta esansı son derece iyi sonuç verecektir. Sıcak ve özel bir atmosfer yaratmak istiyorsanız kendi...
  5. 3D İce Age Oyunu

3D İce Age Oyunu

Buz devri filmi çok beğenerek izlediğim bir film. 3D İce Age oyunu sayesinde bu zevki oyunda da yaşıyorum. Gerçekten çok beğendim

Sayfayı Paylaş