gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

küçüklere neden yasak koyulduğu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bizlere nede ise çok yasak koyuyorlar nedenini yazın ve facebooka koyun

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Size ne ile ilgili yasak koyuyorlar onu söylerseniz yardımcı olalım. Tv ile ilgili mi face yada bilgisayar yasağımı ? Size ne ile ilgili yasak koyuyorlar neden şikayetçisiniz...

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    bilgisayardır ne olacak her pislik orda esasen cocuk güvenliği yaptırmak gerek interneti olan pc lere kafa rahat olur en azından anne babaların

küçüklere neden yasak koyulduğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnternet Yasağı Ne Zaman

İnternet Yasağı Ne Zaman

İnternetle ilgili bir yasak gelecekti bu yasak tam olarak hangi tarihte yürürlüğe ğiriyor. Ve bu yasak neleri kapsıyor bide filitre olayına isteyen girebilecekmiş diye duydum doğru mu =
  2. Umrenin Yasakları Nelerdir

Umrenin Yasakları Nelerdir

Umrenin Yasakları Nelerdir lütfen bu konuda umre yasakları hakkında detaylı ve gerçek bilgileri bizimle paylaşın arkadaşlarım.
  3. küçükken neyi ne sanıyorduk.....

küçükken neyi ne sanıyorduk.....

bu gün bir radyo kanalında spiker böyle bir soru sormuşt çok garip cevaplar geldi bende bunu buraya yazmaya karar verdim. örnek: küçükken yağmuru uzaylı çişi sanardım. ben de küçükken bütün insanların birbirinin omuzuna çıkıp gökyüzüne ulaşabileceklerine inanırdım.(imkansız evde denemeyin)
  4. Hamilelikte Neler Yasak Neler Serbest ?

Hamilelikte Neler Yasak Neler Serbest ?

Bu konu, Hamilelikte Neler Yasak Neler Serbest konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gebeliğin ilk gününden itibaren hayatınızda yepyeni bir dönem başlar. Artık sorumluluğunu aldığınız minik yavrunuz sizinledir. Ve en iyi şekilde bakılmak için sadece size ihtiyacı vardır. Gebeliğiniz süresince sadece kilonuz, fiziğiniz değil, yeme-içme alışkanlıklarınız ve hareketleriniz de...
  5. İhramda nedir ihramda neler yasaktır?

İhramda nedir ihramda neler yasaktır?

İhram; niyet etmek ve telbiye getirmekle tahakkuk eder. v Umreye niyet edip peşinden telbiye getirmekle ihrama girilmiş ve ihram yasakları başlamış olur. Bu yasaklardan bir tanesi de erkeklerin vücuda göre dikişle,örerek veya dokuyarak şekillendirilmiş elbise giymeleridir. RİDA VE İZAR : İşte bu yasağa uymak için, erkeklerin büründükleri “rida” ve “izar” denilen iki parçadan meydana gelen...

Sayfayı Paylaş