gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kuduz böcegi

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Kuduz böceği
    Isi kirli ve pasli seylerle ugrasmak olan kimsenin rüyada kuduz böcegi görmesi, isinin kendi hakkinda çirkin olmasma delalet eder. Bu rüya hali bilinmiyen kimse için hayra, attarlar ve diger halk için de zarara delalet eder.

kuduz böcegi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuduz Hastalığı

Kuduz Hastalığı

Kuduz Hastalığı -------------------------------------------------------------------------------- Kuduz hastalığı hayvanlardan insanlara geçen ve merkezi sinir sistemini tutan viral bir hastalıktır. Hastalığa etken olan virus insanlara genellikle etkeni taşıyan hayvanın ısırması sonucu gelişir. Ancak sık olamamakla birlikte etkenin göze bulaşması veya laboratuar şartlarında solunum yoluyla...
  2. kuduz

kuduz

Kuduz Kuduz olmuş hayvan düşmanlığında aşırı giden kimseye, böyle bir hayvandan zarar görmek düşmanın niyet ve tasarılarına, onu öldürmek düşmana galip gelmeye delalet eder.Rüyada bir kuduz köpek tarafindan isirildiginizi görmek, rakiplerinizin aleyhinizde bazi hareketlerde bulunduguna, fakat size fazla zarar veremediklerine; bir kuduz köpegin öldürüldügünü görmek, düsmanlarinizin size zarar...
  3. Kudüm

Kudüm

hurşit ungay kudüm aleti müzik aleti hangi müzik aletine benzer nakkare hangi aletine benzer KUDÜMÜN FiZiKi YAPISI Yanyana koyulmuş birbirinden farklı büyüklükteki tas biçimli 2 ayrı gövdeye deri gerilmesi ile oluşur. "Zahme" adı verilen yumuşak veya orta yumuşaklıkta ağaç sopalarla çalınır. Gövdeyi meydana getiren 2 çanak, dövme bakır veya ağaçtan imal edilirler. İki çanağın...
  4. uç uç böcegim .......

uç uç böcegim .......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Kuduz aşısı nasıl bulundu?

Kuduz aşısı nasıl bulundu?

pastör kuduz aşısını nasıl buldu kuduz aşısı nasıl bulunmuştur aşısı bulundu aşısının bulunması bulundu İnsanların korkulu rüyası olan kuduz aşısı hakkında sizlere ilginç bilgileri vermek istiyorum hayvanların özellikle köpeğin ısırdığında ilk yapılacak önlemlerden biri kuşkusuz kuduz aşısıdır peki bu kuduz aşısı nasıl bulundu merak ediyorsanız sizler için aşağıdaki vermiş olduğum bilgilere...

Sayfayı Paylaş