gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuduzotu Nedir ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kuduz otu nedir Kuduzotunun yararları nelerdir Kuduzotunun özellikleri

Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerden kuduzotu bitkisi, faydaları ve kullanımı hakkında ki bilgilerimiz şöyle melekler :)

Kuduzotu Dişotugiller familyasından, koyu yeşil renkli, çok yıllık otsu bir bitkidir. Boyu 30-120 cm arasındadır. Yaprakları sert ve dalgalıdır. Çakıllı, çorak arazide yetişir. Çiçekleri salkım şeklindedir. Zehirlidir.

Kuduzotunun Faydaları Nelerdir
    Kuduzotu Ödem hastalığında faydalıdır. Mesane taşlarının düşürülmesine yardım eder. Spazm ve ağrıları giderir.

Kuduzotu Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden?

neden?

bu oyunda hayatımızdaki klişelere bi anlam vermeye çalışacaz alttakide kendince bi cvp verip yeni bi klişe söliyecek... ilk ben baslıyorum neden hep ilk adım erkeklerden beklenir
  2. Neden...!

Neden...!

Bu güzel sitede neden radyo yayını yok ...?
  3. Kuduzotu Bitkisinin Özellikleri ve Faydaları

Kuduzotu Bitkisinin Özellikleri ve Faydaları

Kuduzotu Bitkisinin Yararları Kuduzotunun Yararları Kuduzotu nedir,Kuduzotu ile ilgili bilgi Alternatif tıp tedavilerinde faydalanılan şifalı bitkilerden kuduzotu bitkisi , faydaları ve kullanımı hakkında sizleri bilgilendiriyoruz melekler :) Kuduzotu Dişotugiller familyasından, koyu yeşil renkli, çok yıllık otsu bir bitkidir. Boyu 30-120 cm arasındadır. Yaprakları sert ve dalgalıdır....
  4. Kuduzotu Bitkisi Nelere İyi Gelir ?

Kuduzotu Bitkisi Nelere İyi Gelir ?

Kuduzotunun Yararları Kuduzotu Nelere İyi Gelir Diş otunun Faydaları Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerden biri olan kuduzotu bitkisi, özellikleri ve faydaları ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Dişotugiller familyasından, koyu yeşil renkli, çok yıllık otsu bir bitkidir. Boyu 30-120 cm arasındadır. Yaprakları sert ve dalgalıdır. Çakıllı, çorak arazide yetişir....
  5. ne

ne

burçak tarlasının gerçek adı nedir

Sayfayı Paylaş