gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Küf boyası

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

selam arkadaslarr benim gibi küflü rütübetli evlerden bıkmısş arkadaşlarım benim odamın bir bolumu rutubetle kaplanmıstı hafta bır mutlaka duvar sılıyodum bu bulastıkca bulastı epey cogaldı oglumda astım sorunu ortaya cıktı sonunda ınternette kucuk bır arastırma yaparak caresını buldum küf boyası surdum gercektende hıc küf tutmadı bu yıl surdum bende benım gıbı bıkmış arkadaslarıma önermek ıstedıım kolay gelsıın :D:D

ARZUZU bunu beğendi.
Küf boyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küfe

küfe

: Küfe Gelcekle ilgili kısmet, bolluktur.
  2. küf

küf

: Küf Para sıkıntısıdır. Küflü para da gelirin birden kesileceğine işaret eder.Rüyada küf görmek, malin zekatini vermemeye isarettir. Bazi tabirciler eski bir dosta kavusmaya isarettir, demislerdir.
  3. elbiselerinizi küften korumanın yolları

elbiselerinizi küften korumanın yolları

Nemli ve karanlık ortamlarda muhafaza ettiğiniz giysiler, her an küflenme riski altında. İşte elbiselerinizi küften korumanın yolları… Islak çamaşırlarınız evin içinde tam kurumadığında ya da spordan sonra giysileriniz soyunma dolabında kaldıysa hepsini küf kokusu sarar. Karanlık,nemli alanlardaki herhangi bir giysi küflenmeye yatkındır. Ehow adlı internet sitesinde yer alan habere göre,...
  4. Küf Lekelerinden Nasıl Kurtulabilirim?

Küf Lekelerinden Nasıl Kurtulabilirim?

küf lekeleri küf lekesi nasıl çıkar duvardaki küf lekesi Sevgili melekler, özellikle nemin çok olduğu evlerde duvarlarda görülen küf lekeleri hem sağlıksız bir ortam oluşmasına hem de kötü bir görüntüye sebep olurlar. Oysa küflerden kurtulmak çok kolay! Tek ihtiyacınız olan gliserin! Toz bırakmayan bir beze bir miktar gliserin dökün ve küflü bölgeyi ovarak temizleyin. Lekelerin kolayca...
  5. Küf lekesini çıkarmanın yolları

Küf lekesini çıkarmanın yolları

Küfü gerek banyo ve mutfak, banyolarda bulunan sert zeminlerden gerekse kumaşlardan çıkarmak oldukça zordur. Küflerden kurtulmak için dikkat edilmesi gereken püf nokta özenli bir şekilde küflü bölgeyi çamaşır suyu ve sudan oluşan bir karışımla temizlemektir. Bu işlemden sonra yeniden küf oluşumunun önüne geçmek için bu bölgelerin sık aralıklarla ve iyice temizlenmesi ve mümkünse küf oluşan...

Sayfayı Paylaş