gebe
?

Küfür eder misiniz?

1. Hayır, hayatta küfür etmem.

17,9%
  2. Evet, arada sırada oluyor.

64,1%
  3. Ederim ama içimden ve aşırıya kaçmadan.

12,8%
  4. Yorum yok

5,1%
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Küfür Eder misiniz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

orjinal küfürler sesli küfürler süper orjinal küfür seslikudur Genellikle küfür kelimesi bayanlarla değil erkeklerle bağdaştırılır. Trafikte sinirlenen, maçta kaybeden, hıncını alamadığı bir patronu olan erkeklerin çeşitli durumlarda farklı sebeplerle bazen sesli, bazen çok sesli küfürler etmesi hayatın olağan mevhumlarındandır. Ancak zamanın da değişmesiyle birlikte eskiden erkeğe özgü olan bir çok olgu artık kadınla da rahat rahat ilişkilendirilebiliyor...
    Kadınlar da küfrediyor. Biz biraz daha sessiz yapıyoruz belki de bunu. Ya da çoğumuz erkekler kadar aşırıya kaçmıyor, kimsenin ailevi seceresiyle uğraşmıyoruz ama içimizden küfür etmek geldiği zamanlar oluyor...

Ya siz melekler? Küfür etmek gelir mi içinizden, ya da sessizce içinizden küfür eder misiniz sinirlendiğinizde?

2. Ayse&serkan

Ayse&serkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Küfür Eder misiniz?
    Canim Yaa Gebelİk BÖlÜmÜnde Yazan Yokk Ben Onun İÇİn Üye Oldum Fakat DİĞer BÖlÜmlerde İyİmİŞ.. Bu Arada Yarim Saaat Oldu Üye Olali Kural Falan Varmi Uymamiz Gereken...

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Hic küfür etmem arkadaslarim bana sen nesin böyle derler hic agizinda kötü laf cikmiyor diye falan... :)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

valla etmiyorum dersem yalan olur arada ettiğim oluyor :D

5. hüzünbaz

hüzünbaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anaaaaaaaaaaaaa ne küfürbazız he :)

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

aslında pek ağzı bozuk biri değilim ama çok sinirlenirsem ettiğim küfürlerde sınırlıdır :D:Dhaa bu arada ben küfredersem altından kakması zordur :789:niye çünkü çok sinirlenince ederim ve sinirliykende gözüm bişey görmez :becky:

7. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    İçimden geçiriyorum bazen, çeşitli kaynaklardan duyduğum çok orjinal küfürler var aslında ama telaffuz etmem zor onları. Yine de birileri beni çok sinirlendirdiği zaman kendi kendime birşeyler söylüyorum. Ama sesli değil :D

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

bilgecim şiddetle tavsiye ederim sesli söyle inan bana çok iyi geliyor rahatlarsın :hhh:

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

valla ben sinirlenince ağzıma geleni sayıyorum yanlız tek başımayken

10. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

walla ben sınırlenınce küfür ederım:Dgözum dönuyo edemedımmı dönerım yuzumu kufur edeceyım kısıye ıcımden yuzune karsı kufur ederım:D karsımdakı duymaz ama anlar ona küfür ettıgımı:D

11. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

HERKES EDER BENCE...:)

12. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

çok ederim çokkkk utandım şimdi la

13. MeLzö

MeLzö Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Arada ederim etmiyorum diyenede inanmam çünküm zorla bozduruyorlar agzımı :)

14. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Küfür Eder misiniz?

ben kendimce toplumda bir küfürü bayana yakıştıramıyoruumm..ama ben sinirli olunca sadece içimden ediyoruumm..:)

15. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Küfür Eder misiniz?

evet bazen oluyor ama baskalarinin yaninda soylemem sinirlensemde ya icimden ya yalnizken kopururum ben

Küfür Eder misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küfür Ederken Vücudumuza Bunlar Oluyor

Küfür Ederken Vücudumuza Bunlar Oluyor

küfür ederken vücudumuza neler oluyor küfür ederken vücudumuza bunlar oluyor vucudumuza bunlar islamda etmek dinimizde etmek Değerli Alim AbdulHay (r.a) Hazretlerinin 37. Eseri olan Tevsirü Mecmu adlı kitabında küfür etmek anında olan olayları bize şöyle naklediyor. - Kişi bir an sinirlenip hasımına ağır sözler söyleyince ve bu sözler hasımının eşi ve çoçuklarına yönelik hakaretlerse,o...
  2. küfür ederken vucudumuzda bunlar oluyor!

küfür ederken vucudumuzda bunlar oluyor!

Değerli Alim AbdulHay (r.a) Hazretlerinin 37. Eseri olan Tevsirü Mecmu adlı kitabında küfür etmek anında olan olayları bize şöyle naklediyor. - Kişi bir an sinirlenip hasımına ağır sözler söyleyince ve bu sözler hasımının eşi ve çoçuklarına yönelik hakaretlerse,o hakaret edenin meleği ona dört yılan çıkarır cehennemin dibinden.bu yılanlar kabirde cuma hariç o küfürde bulunanı sırtından ısırıp...
  3. eder misiniz???

eder misiniz???

lütfen yardım edinnnn mrb ben yeni üye oldum sizden yardım istiorum.erkek arkadaşımla yıl dönümümüz yaklaşıo ne hediye alcağımı ve nasıl bir süpriz yapacağımı bilmiorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. Küfür!

Küfür!

Hayatta hiç haz etmediğim şeylerden birisi küfürdür.İnsan öfkelendiği zaman sinirini kontrol edemeyip küfürde edermiş bak bak bak yaaa...Ne alaka demi ama bi insan 1.Kendine olan saygısısından küfür etmez. 2.Karşısında ki kişiye saygısından küfür etmez.Vs.. bir sürü neden var küfür etmemek için insan sinirlenince bağırır çağırır sinirlenir ama KÜFÜR etmez!Ne kendinize ne başkasına lütfen...
  5. yardım eder misiniz?

yardım eder misiniz?

erkek arkadaşımla 19 temmuzda biraz yakınlaştık ama tam bir birleşme olmadı ondan 2 gün sonra adet oldum zaten adetlerm sancılı olur hala da adet oluyorum eylülün 15inde ekimin 17sinde ve kasımın 17sinde adet oldum ama adet olarak da hamile kalınıo die korkuorum onun dışında mide bulantısı baş dönmesi kokuya hassaslık göğüs uçlarında koyulaşma kalp atışlarında hızlanma iştahımda açılma aşerme...

Sayfayı Paylaş