gebe
  1. sanlisariye

sanlisariye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Küfür Hakkında

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında sanlisariye tarafından paylaşıldı.

merhabalar. ben 29 yaşımdayım. bu ilk mesajım yanlış yere açmışsam özür dilerim. beyin tümöründen dolayı ameliyat oldum ve bacaklarım felç oldu. tümörde tam temizlenmedi.

bunu niyemi yazdım. bu ameliyattan sonra ilginç bir şekilde küfür etme isteği başladı bende. hoşuma gitmeye başladı.

çokmu kötü bişey, yoksa normalmidir. böyle olan başkalarıda varmıdır acaba.

herkese iyi günler.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok üzüldüm öncelikle geçmiş olsun :(Başınıza neler gelmiş içinizden küfretmek gelmesi normal bir durum ama tabi bunu sesli bir şekilde ifade etmeniz çevrenizde pek hoş karşılanmaz sanırım.
    İnşallah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz...

3. sanlisariye

sanlisariye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim.

babamıda annemide kaybettim. kimsemde yok. valilik yardımıyla kimsesiz olarak tedavi görüyorum.

doktorlar umutlular ama 3 aydır hastanedeyim değişen bişey olmadı.

ama küfür etmemin sebebi bunlara kızmak değil. hiç kızmadım. hep şükrettim. Allahtan geldiyse çekerim dedim.

tümörden önce psas hastasıydım. ondan kurtuldum ama busefer belden altı felç oldu. her şer de bir hayır varmış.

bu küfür konusu başka bişey. nasıl anlatsam bilmiyorum.

4. ayse_ayh

ayse_ayh Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Küfretmemek lazım ama insan kimi zaman kendine engel olamıyor .

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle gecmiş olsun çok üzüldüm küfür istemeyerek içinden geliyosa ve sen kendini gercekten iyi hissediyosan tabii yap ama karşındaki insanları üzme bence yalnız kalınca küfür et en kısa zamanda saglınına kavuşursun inşallah

6. sanlisariye

sanlisariye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim dualarınız için.

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    çok gecmış olsun oncelıkle yasadıklarından dolayı bukadar olumsuz düşünmen bak sana küfür etmen demiyorum insan an gelır sinirlenır agzından ıstemeden de olsa kotu laflar cıkabılır ama sen bunu guzel bırsey olarak algılayıp zewk ugruna getırmıssın bence yapma bunu ...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Ağustos 2010
  8. sanlisariye

sanlisariye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  9. sanlisariye

sanlisariye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    zevk değilde başka bişey aslında.

10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    allah yardımcın olsun canım umarın en kısa surede eskı saglıgına kavusursun...

11. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım geçmiş olsun inşaallah bir an önce iyileşirsin ama artık canın sıkılmaz burda güzel zaman geçirceğine eminim

12. sanlisariye

sanlisariye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim canım. inşallah eğleneceğiz :)

13. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Küfür Hakkında,

Türk insanının her yerine tüm benliğine işlemiştir küfür arkadaşlarım. Rahmetlik Kemal Sunal'ın en çok " eşşoleşşek " demesine gülmez miydik ? Emin olun siz büyüklük gösterip bu durumu dile getirdiniz. Buradan bir kişi çıkıpta " yok ben küfür etmem hayatta işim olmaz " cümlesini kuramaz merak etmeyin. Kursada kendini kandırır. Evli olanlar bile en azından çocuklarına " eşşek sıpası " küfürcükler ediyordur.

Vatandaşa, " Doğru söylüyormusun yemin et " dediğinizde, " Şerefsizim doğru söylüyorum " :) şeklinde cümle kuruyor. Bu arada herkes seyretmiştir. Vizontele filmindeki küfürler, özellikle " Deli Emin " tiplemesinin televizyondan bahsedilirken " Şerrrefsizim benim aklıma gelmişti " demesi.

Türk insanı küfrü seviyor kardeşim napalım :D

Rahatlamak istiyorsanız, bu kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyorsa edin. :)
    ve unutmayın küfrün adını günah koymuşlar :D :D:D

14. jülyet

jülyet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim Allah sağlığına kavuştursun dualarım seninle :) Sen Çok Nezaketli Anlayışlı ve Hisli Bir kadınsın Kimseyi İncitmeden Deşarj olmak adına kendi kendine söylenirken bunu yapmanın bir zararı yok bence kendini sıkma rahat ol ama sadece kendinle kaldığında Rahat ol zaten benim bunu söyleme medahi gerek yok bunu biliyorum :) sesli düşünüyorum Sevgiler CanımBenimm...

15. TuZ_

TuZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KAtre-i maTem (aRtIk mutLuLUk $ehriNe ta$INma zaMa
    önceLikLe Allah'tan aciL sifaLar diLiyorum.

Beyin ameliyatindan sonra karekter degisikligini bir programda görmüstüm, çogu insanda devamli resim/ sanatla ugrasmak gibi bir dürtü olusurmus ve hatta dI$ dünyadan tamamen uzaklasIr kendi dünyasInda yasarmIs.
    SanIrIm sendede öyle birsey olmus.
    Bu konuyu doktorunLada görüsmeni tavsiye ediyorum.

sevgiyLe! @->>------

Küfür Hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarda KÜfÜr

Çocuklarda KÜfÜr

ÇOCUKLARDA KÜFÜR Çocuklarda küfür üç temel gruba ayrılır. -Ya beddua etmek yada birine zarar verilmesi dileğini yansıtan konuşma biçimi -Cinsel içerikli küfürler, müstehcen konuşmalar -Kişiliğe yönelik küfürler. Manyak, salak... Çocuklarda Küfürün Nedenleri 1- Dikkat çekme: Bazı çocuklar ana-babadan yeterliilgiyi göremiyorlarsa, dikkat çekmek için küfrederler. 2- Sarsılma:Bazı...
  2. çocuklarda küfür

çocuklarda küfür

Çocuklarda küfür üç temel gruba ayrılır. -Ya beddua etmek yada birine zarar verilmesi dileğini yansıtan konuşma biçimi -Cinsel içerikli küfürler, müstehcen konuşmalar -Kişiliğe yönelik küfürler. Manyak, salak... Çocuklarda Küfürün Nedenleri 1- Dikkat çekme: Bazı çocuklar ana-babadan yeterli ilgiyi göremiyorlarsa, dikkat çekmek için küfrederler. 2- Sarsılma:Bazı çocuklar için yetişkinleri...
  3. küfür-küfretmek

küfür-küfretmek

: Küfür / küfretmek Allahu Teala'nın verdiklerine karşı nankörlük ettiğini görmek maddi zenginliğe, İnkar anlamında küfür onulmaz dert ve hastalığa, zevk ve sefa düşkünlüğüne, hakkı inkar etmeye, Bazen küfür dinde şüpheye düşmeye yahut ölüm haline vardıktan sonra yeniden haayata dönmeye; Birinin namus ve şerefine küfretmek zulme ve haksızlığa, Kafirin putuna küfretmek onların değer verdiği...
  4. küfür

küfür

: Küfür Rüyada küfür ettiğinizi gördüyseniz, sıkıntının işaretidir. Aile, çevre ile ilgili sıkıntı, tatsızlıktır.Rüyada Allahin nimetlerini inkar zenginlige isarettir. Küfür, kurtulusu olmayan ve ilaci bulunmayan bir hastaliktir. Küfür, zulümdür. Bundan dolayi rüyada kafir oldugunu gören kimse, zevk ve sefaya düskün ve halka zulmeder. Nitekim rüyada kendisinin zevk ve sefaya düstügünü görse,...
  5. Küfür!

Küfür!

Hayatta hiç haz etmediğim şeylerden birisi küfürdür.İnsan öfkelendiği zaman sinirini kontrol edemeyip küfürde edermiş bak bak bak yaaa...Ne alaka demi ama bi insan 1.Kendine olan saygısısından küfür etmez. 2.Karşısında ki kişiye saygısından küfür etmez.Vs.. bir sürü neden var küfür etmemek için insan sinirlenince bağırır çağırır sinirlenir ama KÜFÜR etmez!Ne kendinize ne başkasına lütfen...

Sayfayı Paylaş