Küfür Hakkında

canım geçmiş olsun inşaallah bir an önce iyileşirsin ama artık canın sıkılmaz burda güzel zaman geçirceğine eminim

Küfür Hakkında,

Türk insanının her yerine tüm benliğine işlemiştir küfür arkadaşlarım. Rahmetlik Kemal Sunal'ın en çok " eşşoleşşek " demesine gülmez miydik ? Emin olun siz büyüklük gösterip bu durumu dile getirdiniz. Buradan bir kişi çıkıpta " yok ben küfür etmem hayatta işim olmaz " cümlesini kuramaz merak etmeyin. Kursada kendini kandırır. Evli olanlar bile en azından çocuklarına " eşşek sıpası " küfürcükler ediyordur.

Vatandaşa, " Doğru söylüyormusun yemin et " dediğinizde, " Şerefsizim doğru söylüyorum " :) şeklinde cümle kuruyor. Bu arada herkes seyretmiştir. Vizontele filmindeki küfürler, özellikle " Deli Emin " tiplemesinin televizyondan bahsedilirken " Şerrrefsizim benim aklıma gelmişti " demesi.

Türk insanı küfrü seviyor kardeşim napalım :D

Rahatlamak istiyorsanız, bu kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyorsa edin. :)
ve unutmayın küfrün adını günah koymuşlar :D :D:D

Canım benim Allah sağlığına kavuştursun dualarım seninle :) Sen Çok Nezaketli Anlayışlı ve Hisli Bir kadınsın Kimseyi İncitmeden Deşarj olmak adına kendi kendine söylenirken bunu yapmanın bir zararı yok bence kendini sıkma rahat ol ama sadece kendinle kaldığında Rahat ol zaten benim bunu söyleme medahi gerek yok bunu biliyorum :) sesli düşünüyorum Sevgiler CanımBenimm...

önceLikLe Allah'tan aciL sifaLar diLiyorum.

Beyin ameliyatindan sonra karekter degisikligini bir programda görmüstüm, çogu insanda devamli resim/ sanatla ugrasmak gibi bir dürtü olusurmus ve hatta dI$ dünyadan tamamen uzaklasIr kendi dünyasInda yasarmIs.
SanIrIm sendede öyle birsey olmus.
Bu konuyu doktorunLada görüsmeni tavsiye ediyorum.

sevgiyLe! @->>------

öncelikle aramıza hoşgeldin ....canım benim cok gecmiş olsun tüm yazıdıklarını okudum zor bir hayatın var allah yardımcın olsun:(
umarım en kısa zamanda eski saglıgına kavuşursun herşey seninle olsun canım.. ve bu arada et gitsin küfür sen kendini nasıl iii hissediyorsan onu yap...kendine iyi bak....

cnm şimdi en çok geçmiş olsun allah şifa versin diorum...Ama bnce küfür etmek elinde deil..
karşındaki insan senın hasta olduğunu anlarsa senın küfürlerine karşı hoşgörü gösterir bu yüzden tanıdıklarına durumunu anlat cnm..

Geri