gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Küfür!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Hayatta hiç haz etmediğim şeylerden birisi küfürdür.İnsan öfkelendiği zaman sinirini kontrol edemeyip küfürde edermiş bak bak bak yaaa...Ne alaka demi ama bi insan 1.Kendine olan saygısısından küfür etmez. 2.Karşısında ki kişiye saygısından küfür etmez.Vs.. bir sürü neden var küfür etmemek için insan sinirlenince bağırır çağırır sinirlenir ama KÜFÜR etmez!Ne kendinize ne başkasına lütfen küfür etmeyin..Küfür etmek insanı yüceltmez küfür etmek basit ve aciz insanların silahıdır..Haksızmıyım ama meleklerim

2. sema u

sema u Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben sinirleninceağzıma ne gelse onu söylerim malesfe:(

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Küfür acizliktir o an o konuya yada o insana diyecek laf bulamamaktan ileri gelir..

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın canım.küfür etmem.sinirlendiğimde susarım oda bir cevaptır

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    En iysi susmaktır inanın en büyük cevap ..

Küfür! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarda KÜfÜr

Çocuklarda KÜfÜr

ÇOCUKLARDA KÜFÜR Çocuklarda küfür üç temel gruba ayrılır. -Ya beddua etmek yada birine zarar verilmesi dileğini yansıtan konuşma biçimi -Cinsel içerikli küfürler, müstehcen konuşmalar -Kişiliğe yönelik küfürler. Manyak, salak... Çocuklarda Küfürün Nedenleri 1- Dikkat çekme: Bazı çocuklar ana-babadan yeterliilgiyi göremiyorlarsa, dikkat çekmek için küfrederler. 2- Sarsılma:Bazı...
  2. çocuklarda küfür

çocuklarda küfür

Çocuklarda küfür üç temel gruba ayrılır. -Ya beddua etmek yada birine zarar verilmesi dileğini yansıtan konuşma biçimi -Cinsel içerikli küfürler, müstehcen konuşmalar -Kişiliğe yönelik küfürler. Manyak, salak... Çocuklarda Küfürün Nedenleri 1- Dikkat çekme: Bazı çocuklar ana-babadan yeterli ilgiyi göremiyorlarsa, dikkat çekmek için küfrederler. 2- Sarsılma:Bazı çocuklar için yetişkinleri...
  3. küfür-küfretmek

küfür-küfretmek

: Küfür / küfretmek Allahu Teala'nın verdiklerine karşı nankörlük ettiğini görmek maddi zenginliğe, İnkar anlamında küfür onulmaz dert ve hastalığa, zevk ve sefa düşkünlüğüne, hakkı inkar etmeye, Bazen küfür dinde şüpheye düşmeye yahut ölüm haline vardıktan sonra yeniden haayata dönmeye; Birinin namus ve şerefine küfretmek zulme ve haksızlığa, Kafirin putuna küfretmek onların değer verdiği...
  4. küfür

küfür

: Küfür Rüyada küfür ettiğinizi gördüyseniz, sıkıntının işaretidir. Aile, çevre ile ilgili sıkıntı, tatsızlıktır.Rüyada Allahin nimetlerini inkar zenginlige isarettir. Küfür, kurtulusu olmayan ve ilaci bulunmayan bir hastaliktir. Küfür, zulümdür. Bundan dolayi rüyada kafir oldugunu gören kimse, zevk ve sefaya düskün ve halka zulmeder. Nitekim rüyada kendisinin zevk ve sefaya düstügünü görse,...
  5. Küfür Hakkında

Küfür Hakkında

merhabalar. ben 29 yaşımdayım. bu ilk mesajım yanlış yere açmışsam özür dilerim. beyin tümöründen dolayı ameliyat oldum ve bacaklarım felç oldu. tümörde tam temizlenmedi. bunu niyemi yazdım. bu ameliyattan sonra ilginç bir şekilde küfür etme isteği başladı bende. hoşuma gitmeye başladı. çokmu kötü bişey, yoksa normalmidir. böyle olan başkalarıda varmıdır acaba. herkese iyi günler.

Sayfayı Paylaş